Збірна України з футзалу впевнено перемогла Молдову в першому спарингу

Завтра команда Косенка проведе ще один товариський матч з Молдовою

Александр Косенко, uaf.ua

Збірна України з футзалу провела товариський матч з Молдовою. Синьо-жовті в Запоріжжі перемогли суперника з рахунком 4:1.

У першому таймі команда Олександра Косенка забила два м’ячі – Петро Шотурма зробив дубль. Після перерви відзначилися Тарас Кузь та Артем Каренюк. Єдиний м’яч Молдови в матчі на рахунку Сергія Ніколайчука.

Завтра, 9 грудня, Україна проведе другий спаринг з Молдовою. Поєдинок у Палаці спорту Юність розпочнеться о 14:00.

Україна готується до матчів відбору на чемпіонат Європи-2022. Суперниками синьо-жовтих по відбірковій групі будуть Хорватія, Албанія і Данія. У першому матчі команда Олександра Косенка зіграє з датчанами 27 січня.