Жезуш: Випустив б Яремчука, якби ми вигравали з трохи більшим рахунком

Українець весь матч з Морейренсе просидів на лаві запасних

Жезуш: Випустив б Яремчука, якби ми вигравали з трохи більшим рахунком - Футбол

Роман Яремчук, twitter.com/slbenfica_en

Головний тренер Бенфіки Жорже Жезуш прокоментував стартовий поєдинок нового сезону чемпіонату Португалії проти Морейренсе (2:1). За його словами, український форвард лісабонців Роман Яремчук міг би з’явитися на полі, якби гра розвивалася дещо в інший спосіб.

“Я планував випустити його. Якби після першого тайму ми вигравали з кращим для себе рахунком, то я б зробив це. Яремчук не грав з моменту завершення Євро-2020, тому офіційні матчі замінять йому підготовку до сезону”, – повідомив Жезуш.

Роман Яремчук був в заявці Бенфіки на матч з Морейренсе, проте весь поєдинок провів на лаві запасних. Лісабонці пішли на перерву за рахунку 2:1 на свою користь, а в другому таймі голів забито не було.

Яремчук став гравцем Орлів в кінці липня, підписавши контракт до 2026 року. Португальський гранд не став розкривати фінансові умови трансферу.

До переходу в Бенфіку українець чотири роки грав за Гент, в складі якого забив 61 м’яч в 125 матчах.