Жіноча збірна України програла Північній Ірландії та залишилася за бортом Євро-2020

Українки програли обидва відбіркових матчі

Северная Ирландия - Украина, uaf.ua

Жіноча збірна України з футболу поступилася Північній Ірландії і в другому відбірковому матчі на Євро-2022.

Господині поля здобули впевнену перемогу — 2:0. Обидва голи північні ірландки забили у другому таймі.

Рахунок у матчі відкрила Каллахан на 55-й хвилині. На 87-й хвилині Панцулая отримала пряму червону картку за фол останньої надії. Добила українок Колдуелл на 96-й хвилині.

Після останньої поразки українки залишилися за бортом чемпіонату Європи. У першому поєдинку підопічні Наталії Зінченко програли з рахунком 1:2.

Євро-2022 пройде в Англії 6-31 липня липня 2022 року.