Жіноча збірна України розгромно програла Іспанії у відборі на ЧС-2023

Команда Зінченко пропустила шість м'ячів

Женская сборная Украины по футболу. Фото - П. Кубанов, УАФ

Жіноча збірна України з футболу провела другий матч у рамках відбору на чемпіонат світу-2023. Команда Наталії Зінченко у Ковалівці програла Іспанії – 0:6.

У першому таймі іспанки забили два м’ячі зусиллями Олексії Путельяс та Амаюр Саррієгі. Після перерви Нереа Ейсагірре, Саррієгі та Альба Редондо довели рахунок до розгромного. Також автоголом відзначилася Дарина Апанащенко.

Минулого тижня Україна впевнено перемогла Фарерські острови (4:0). Наступний поєдинок команда Зінченко проведе 26 листопада проти Шотландії.

Жіноча збірна України посідає третє місце у відбірковій групі B, але команда Зінченко має гру в запасі. Лідирують у групі Іспанія та Шотландія, в активі яких по дев’ять очок.

Переможці відбіркових груп вийдуть на ЧС-2023. Команди, які посіли другі місця, зіграють у плей-офф.

Відбір на ЧС-2023. Жінки. Група B
Україна – Іспанія – 0:6 (0:2)
Голи: Путельяс, 9, Саррієгі, 33, 82, Ейсагірре, 68, Апанащенко, 84 (автогол), Редондо, 90+2