Жіноча збірна України з футболу перемогла Чорногорію у відборі на Євро-2021

Перша перемога українок у відбірному турнірі

Украина женская сборная

Фото - Getty Images

Жіноча збірна України з футболу провела четвертий матч у рамках відбіркового турніру до Євро-2021. Команда Наталії Зінченко на виїзді перемогла Чорногорію з рахунком 3:1.

Українки повели в рахунку в середині першого тайму зусиллями Дарини Апанащенко. На 60-й хвилині Надія Куніна подвоїла перевагу синьо-жовтої команди.

Чорногорія швидко скоротила відставання в рахунку після точного удару Медіни Дешич. На 66-й хвилині півзахисник господарів поля Сладжана Булатович відзначилася автоголом.

Це перша перемога України у відборі на чемпіонат Європи-2021. Раніше команда Зінченко двічі поступилася Німеччині (0:8 і 0:8), а також програла Ірландії (2:3).

Збірна України з трьома очками йде на четвертому місці групи I. 22 вересня синьо-жовті будинки приймуть Грецію.