Зубков зробив дубль за Ференцварош в матчі проти Фехервара Петряка

Результативні дії українця принесли перемогу команді Реброва

Зубков

Александр Зубков. Фото - Getty Images

Український вінгер Ференцвароша Олександр Зубков відзначився дублем у матчі 31-го туру чемпіонату Угорщини проти Фехервара (2:1).

На 36-й хвилині Зубков вивів Фраді вперед, а на початку другого тайму українець подвоїв перевагу команди. На 71-й хвилині вінгер був замінений.

Всього в нинішньому сезоні Зубков забив шість голів і віддав три ассисти в 33 матчах за Ференцварош.

Півзахисник Ігор Харатін не потрапив в заявку Ференцвароша на сьогоднішній матч. Весь матч за Фехервар провів українець Іван Петряк.

У минулий вівторок Ференцварош під керівництвом Сергія Реброва достроково став чемпіоном Угорщини. Фраді виграли національну першість в третій раз поспіль.