ААФУ: хет-трик Гайвана виводить Тростянець на п’яте місце

Заключний матч 19-го туру в Групі 2 Чемпіонату ААФУ 2019/20.

Голи: Касабуцький, 50 – Гайван, 54 (пен.), 65, 69

Рубікон: Карнаушенко, Марченко©, Боровик (Продан, 52), Куноун (Головченко, 46), Швець, Драм, Шишкін (Кочубинський, 52), Жевага, Бороденко (Бірун, 46), Бачинський (Остронос, 58), Касабуцький. Запасних не залишилося. Головний тренер: Віктор Курята.

Тростянець: Синицин, Шморгун, Хомич, Сосєдко, Богачов (Лубашев, 68), Деряпа (Курило, 46), Гайван, Стецюк© (Чухненко, 52), Ревін (Бужин, 52), Сліпухін, Анцибор. Запасний: Овчаров. Головний тренер: Сергій Коритник.

17:00; 22.07.2020. Київ. Стадіон “Атлет”; поле 3; +30С

Суддя: Гринь Кирило (Київська обл.)

Попередження: Головченко, 54, Шморгун, 66

Обидві команди задіяли новачків: у гостей дебютував захисник Сосєдко, який раніше грав на друголіговому рівні за криворізький Гірник, а у господарів дебютували 17-річний Михайло Головченко (раніше грав за Діназ-2 та КНТЕУ серед студентів), 17-річний Федір Кочубинський (вихованець ДЮСШ-15), 44-річний Дмитро Остронос і 50-річний Олег Бірун. Зміни були вимушеними – клуб повідомив на своєму офіційному сайті про численні кадрові втрати через травми.

Тим не менш, у першому таймі ця різнобарвна компанія вистояла проти суперників, а на початку другого повела в рахунку. Сталося це після того, як зашкутильгав на чужій половині поля капітан гостей Стецюк (його в підсумку замінили через пошкодження). Марченко відпасував у центр, звідти Шишкін переадресував м’яча на правий фланг, де Дмитро Касабуцький, розкидавши переступами захисника, з правої ноги поцілив у дальній кут – 1:0.

Втім, Рубікон вів у рахунку всього кілька хвилин. Далі, після флангової передачі, в боротьбі за м’яч у карному майданчику номінальних господарів зійшлися в боротьбі двоє №17, які вийшли на заміну – і Головченко збив Чухненка. Валерій Гайван пенальті реалізував бездоганно, ударом з лівої ноги розвівши м’яч і воротаря – 1:1. І на цьому він не зупинився. Спочатку він замкнув передачу Курила з лівого флангу ударом з лету – 1:2, а за чотири хвилини перехопив передачу біля чужого карного майданчика, спокійно обійшов кількох захисників і закотив м’яча в дальню «шістку» – 1:3. Три голи в трьох матчах має тепер новачок тростянчан Валерій Гайван. Відзначимо, що був ще гол Курила з передачі Чухненка, але рефері в цьому моменті зафіксував офсайд.