Відбувся матч 15-го туру Групи 2 Чемпіонату ААФУ 2019/20.

ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) – ФК Тростянець – 4:0

Голи: Ковпак, 17 (пен.), Мачуленко, 25, Локтіонов, 70, Котляр, 90+2

ЛНЗ-Лебедин: Козаченко, Бурлін, Кондратюк, Листопад, Калинич©, Сафонов, Доронін (Ткаченко, 72), Поступаленко (Грицай, 51), Котляр, Мачуленко (Пуш, 51), Ковпак (Локтіонов, 65). Запасний: Дейнеко. Головний тренер: Василь Гречаний.

Тростянець: Синицин, Богачов (Ревін, 57), Сосєдко, Лубашев, Жиловець (Зимовець, 46), Жила (Мигаль, 46), Деряпа (Шморгун, 46), Кубай©, Сліпухін, Курило, Ругаль. Запасний: Овчаров. Головний тренер: Сергій Коритник.

18:00; 29.07.2020. Лебедин. Стадіон “ЛНЗ-Арена”; поле 5; +33С

Суддя: Бондарчук Ігор (Київ)

Попередження: Жиловець, 17, Котляр, 62, Курило, 69, Пуш, 72, Сосєдко, 90+3

Матч, перенесений свого часу через задіяність ФК Тростянець у Суперкубку Сумщини, завершився важливою перемогою ЛНЗ-Лебедин. Господарі відзначилися голом на 17 хвилині. На довгий пас стартував їхній правий край Котляр і в карному майданчику впав у боротьбі з Жиловцем – пенальті. Досвідчений Олександр Ковпак пробив у правий для себе кут, воротар гостей кинувся в протилежний – 1:0. Другий поспіль гол в двох матчах за нову команду колишній форвард збірної України відзначив фірмовими сальто.

Важливо було оперативно закріпити свою перевагу. Не пройшло й десяти хвилин, як ЛНЗ-Лебедин святкував вдруге. Глибоко на своєму лівому фланзі Калинич за допомоги Сафонова позбавив м’яча Деряпу. Пішла зворотна атака, Поступаленко розрізним пасом підключив Мачуленка, і Роман ударом на виконання з лівого краю карного майданчика влучив у дальню дев’ятку – 2:0. Саме з такими цифрами на табло команди пішли на перерву.

У другому таймі, граючи по рахунку, ЛНЗ-Лебедин подвоїв свою перевагу. Ледве відбилися гості після штрафного від Грицая, як Котляр з протилежного флангу навісив у карний майданчик, той-таки Грицай м’яко скинув на Локтіонова, і Роман мав час і прийняти, й обробити, й пробити точно в ціль – 3:0. Свій перший м’яч за ЛНЗ-Лебедин досвідчений нападник забив також у верхній кут воріт.

До кінця гри господарі провели ще кілька атак, результатом однієї з яких став четвертий гол. Не встигли гості відбитися після багатоходівки, як сам Антон Котляр, чия подача не пройшла щойно, відібрав м’яча в тростянчанина Мигаля, змістився з лівого краю в центр і дальнім ударом поставив крапку в зустрічі – 4:0. Тепер ЛНЗ-Лебедин за два очка від лідера перед візитом у Черкаси, а в заключному турі цей клуб отримає три очки в якості технічної перемоги над МФК Первомайськ, який не зміг взяти участь у дограванні чемпіонату.