ААФУ: сім голів у дербі Херсонщини

...

А Вотранс Федецького призупинив Епіцентр – таким був черговий тур року Чемпіонату ААФУ 2019/20.

Фото - facebook.com/hoff.ks

Група 1 • 20-й ТУР

Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) – ОДЕК (Оржів) – 2:4

Голи: Горщарук, 58, Кабанов, 90+3 – Апанчук, 3, 84, Коляда, 52, Наумець, 68

ЛСТМ: Ярмощук, Максимчук, Філь (Зінкевич, 75), Прощерук, Горщарук, Байбула, Махнюк, А.Пушкарчук (А.Кодлубай, 80), Зайчук (Гладун, 75), Сущ, Кабанов©. Запасні: Семченко, Жук. Головний тренер: Ярослав Комзюк.

ОДЕК: Омелянюк, Наумець, Мучак, Кадепський, Красномовець (Воробей, 46), Кошка©, Ніколайчук, Коляда (Семенчук, 58), Апанчук, Савицький (Трофімчук, 58), Гайдучик (Богданов, 58). Запасний: Ольшевський. Головний тренер: Олег Шандрук.

15:00; 25.07.2020. Княгининок. Стадіон “Альянс-Арена”; поле 4; +29С

Суддя: Козак Тарас (Львівська обл.)

Попередження: Максимчук, 17, Байбула, 46, Кадепський, 56, Ніколайчук, 86

Лідер прибув у сусідню область за перемогою – це засвідчили вже перші хвилини гри, коли ОДЕК повів у рахунку. Передачу Наумця з правого краю дотепно пропустив форвард Гайдучик, а вінгер Андрій Апанчук прийняв і розстріляв ворота ударом під поперечину – 0:1. Ще в першому таймі Ніколайчук, Коляда, Апанчук, Савицький зобов’язані були забивати ще – кілька видовищних сейвів видав голкіпер лучан Ярмощук, хоча часом здавалося, що м’ячу подітися просто нікуди. За такої гри ЛСТМ мав шанси зрівняти рахунок – серед кількох ударів із дальньої та середньої дистанції виділимо штрафний від Кабанова, коли м’яч обпік стінку та стійку.

Зате на початку другого тайму, не забивши простіші  м’ячі, ОДЕК закріпив свою перевагу за допомоги «мишки» від Коляди. Микола, отримавши пас від Савицького на лінії карного майданчика, пофінтив і несильним ударом направив м’яча в дальній кут – 0:2. Гра знову завелася – пішли навіть удари через себе (як від лучанина Суща, який влучав у площину воріт). А забити лучани змогли після штрафного. Байбула сильним низовим ударом влучив у Махнюка, Дмитpо Горщарук встиг на відскок і з кута воротарського майданчика правою влучив у дальній кут – 1:2.

Хиткий рахунок протримався 10 хвилин. ОДЕКу допомогла багатохвильова атака. Ніколайчук перенаправив її закиданням на правий край карного майданчика, звідки Андрій Наумець у дотик пробив під поперечину – 1:3. А пізніше Андрій Апанчук, розігравшись із Семенчуком, який вийшов на заміну, майстерно пробив з-під суперників – 1:4. Треба відзначити, що ЛСТМ навесні грає значно впевненіше, ніж на старті сезону. У господарів було кілька можливостей забити, і під кінець зустрічі вони ще раз забили в ворота оржівців. Дещо авантюрну перепасовку затіяв суперник на своїй половині, і Горщарук далеко на лівому фланзі перехопив перший пас від воротаря й головою направив м’яча на Кабанова, Тарас прийняв на груди й сильним ударом розстріляв ворота – 2:4. Так і завершилася ця видовищна зустріч.

Вотранс (Луцьк) – Епіцентр (Дунаївці) – 0:0

Вотранс: Франчук, Скоцький, Федецький©, Гергелюк, Луцюк, Соловей, Ясінський (Малиш, 59), Полетій (Волошин, 90), Штандер (Обертас, 61), Брикса (Кривицький, 77), Никитюк. Запасний: Перлов. Головний тренер: Олег Герасим’юк.

Епіцентр: Чернобай, В.Кузів, Стрільчук, Кривобедрий, Ничипоренко, Раца (Черченко, 55), Пліс (Морозов, 81), Кіцак, Беженар (Р.Кузів, 68), Івашко© (Федоров, 46), Барбоза. Запасний: Броварський. Головний тренер: Ігор Бадло.

18:00; 25.07.2020. Підгайці. Стадіон «Вотранс-Арена»; поле 4; +28С

Суддя: Садковський Ігор (Теребовля)

Попередження: Федецький, 18, Луцюк, 42, Брикса, 63, Кривобедрий, 83

Бойовою нічиєю закінчився матч другої команди проти Вотрансу, який навесні значно посилився й увірвався в п’ятірку найкращих. Епіцентр немало атакував, але воротарі в цій грі зіграли краще за атакувальних гравців. Відзначимо, що цією грою дунаївчани вичерпали свою ігрову програму на першому етапі (далі вони отримають дві технічні перемоги замість матчів із Світанком-Агросвіт і Ковелем-Волинь), а от Вотранс чекатиме надскладний виїзд на Рівненщину – до ОДЕКа.

10Ковель-Волинь (Волинська область)163498:1413

* – ФК Малинськ припинив участь у чемпіонаті України. Результат матчу за його участю анульовано.

** – Команди Світанок-Агросвіт (Шляхова), Покуття (Коломия), Ковель-Волинь, Нива (Теребовля) не беруть участі у матчах сезону 2019/20, що мають відбутися у 2020 році.

Група 2 • 20-й ТУР

ФК Біла Церква – Рубікон (Київ) – 0:0

Біла Церква: Скворцов©, Минзар, Вієра, Скорба, Супоцінський, Білоус, Шевчук (Хабло, 71), Петровець, Еванг, Адзер-Ігба (Матвійчук, 73), Лешенок (Бамба, 60). Запасні: Сімаков, Стрелько. Головний тренер: Вадим Мандрієвський.

Рубікон: Карнаушенко, Марченко©, Куноун, Швець (Продан, 0; Головченко, 13), Боровик, Драм, Шишкін, Бачинський, Жевага (Кочубинський, 75), Касабуцький, Бороденко. Запасні: Остронос, Бірун. Головний тренер: Віктор Курята.

16:00; 25.07.2020. Київ. Стадіон “Атлет”; поле 4 (шт.); +25С ЗФПМ Швець/Продан

Суддя: Бондар Олександр (Чернігів)

Попередження: Жевага, 37, Шишкін, 45, Білоус, 47, Еванг, 55, Марченко, 79

Ще перед початком зустрічі перша неприємність спіткала Рубікон: травмувався захисник Швець, якого ще до фактичного початку зустрічі замінив досвідчений форвард Продан. Але вже в дебюті гри травмувався і він – довелося випускати Головченка. Ці ранні заміни, безперечно, позначилися на виборі киян, обмеживши їхні можливості для посилення.

Краще гру розпочали номінальні господарі (ФК Біла Церква проводив матч на столичному стадіоні «Атлет» за домовленістю сторін), у яких головою намагався забити Лешенок, удар здалеку від Петровця парирував голкіпер Рубікону, а новий форвард Адзер-Ігба трішки не встиг на добивання. Також був момент, коли хтось із захисників невдало відкинув м’яча воротареві, й Карнаушенку довелося похвилюватися, чи не зрикошетить він у ворота. У рубіконівців запам’яталися активністю крайки – Бачинський і Касабуцький, а форвард Бороденко бив з близької відстані, проте несильно. А найкращий шанс забити був, імовірно, у Шишкіна, якого виводив на воротаря Бачинський – однак і перший удар, і повторний суперники накрили.

У другому таймі, зважаючи на дощ, який щедро зволожив штучне поле, команди постаралися спростити гру й покластися на дальні удари. Особливо здорово це виходило в білоцерківців: після штрафного від Еванга м’яч зрикошетив на кутовий, а от прямий удар Скорби довелося парирувати голкіперу. Не менш здорово з гри пробивав Петровець – і тут гарно діяв Карнаушенко. Рубіконівці провели кілька флангових атак. Проте суперники забити не змогли, в підсумку – нульова нічия.

Вікторія (Миколаївка) – ФК Чернігів-ЮСБ – 2:1

Голи: Ганжа, 36, Конопко (а/г), 86 – Сердюк, 90+4

Вікторія: Єрохін, Ретушняк, Шимко (Михайлюк, 65), Нелін©, Шевченко, Романенко (Гранкін, 11; Яценко, 69), Акімов, Ганжа (Борисенко, 75), Скепський, Єременко, Без’язичний. Запасний: Зарубін. Головний тренер: Артем Радіонов.

Чернігів-ЮСБ: Радич, Борщ©, Галстян, Сердюк, Руденко (Конопко, 78), Мчедлішвілі, Романченко (Мироненко, 71), Кривобороденко (Зенченко, 86), Лазаренко (Скрибка, 90), Кравченко, Кохановський. Запасний: Новобранець. Головний тренер: Вадим Постовий.

17:00; 25.07.2020. Миколаївка. Стадіон “Вікторія”; поле 4; +26С

Суддя: Гаркуша Олексій (Київ)

Попередження: Борщ, 44, Сердюк, 88

Після нічиєї в першому, виїзному, фіналі Кубка України серед аматорських команд тренерський штаб Вікторії цілком закономірно вдався до суттєвої ротації: фактично стартовий склад було оновлено на 80%. До того ж, у дебюті гри Радіонову довелося по травмі оновлювати опорну зону – досвідченого Романенка (автора «золотого» голу в супер-фіналі 2018 року) після пошкодження замінив Гранкін. Господарі, в принципі, контролювали гру: спершу позначив активність дальнім ударом Скепський, слідом, після помилки воротаря гостей на виході, Єременко головою замикав кутовий і чернігівські захисники винесли м’яч за межі поля. Ну, і супер-ударом запам’ятався Акімов – м’яч просвистів у сантиметрах від дальньої дев’ятки.

Але з першим голом Вікторія затягнула, тому досить радо сприйняла довгоочікуване взяття воріт на 36 хвилині. Атака починалася з глибини, Єременко підключив Без’язичного, який дав поперечну передачу на дальній, правий, кут карного майданчика. Там здорово зіграв Максим Ганжа: переступами розметав суперників, змістився і з лівої на виконання пробив у ближню «шістку» – 1:0.

Ще до перерви закріплювати рахунок міг Акімов, після перерви – він же й Без’язичний. Натомість, у гостей запам’ятався сміливими проривами Лазаренко, ще в одному з моментів простріл з правого флангу призвів до справжньої «пожежі» біля воріт миколаївців, а потім був і хитромудрий розіграш штрафного з двома поспіль ударами, що тривожили воротаря Єрохіна. По такій грі був дуже потрібен другий гол, і Вікторія його добилася. Акімов подав кутовий, Яценко його замикав і від Олександра Конопка м’яч зрикошетив у ворота його команди – 2:0. Записали цього «свояка», як автогол.

До честі чернігівців, вони інтригу протримали аж до кінця зустрічі. На останніх хвилинах після кутового від лівого прапорця м’яч відскочив на дальню стійку, де його підпрацював й відправив у дальній кут Мирослав Сердюк – 2:1. Напередодні вирішального фінального матчу Вікторія отримала чимало інформації для роздумів, а ФК Чернігів-ЮСБ перевірив себе на фоні сильного суперника.

ФК Тростянець – Атлет (Київ) – 4:2

Голи: Гайван (пен.), 66, Сосєдко, 69, 77, Мигаль, 85 – Липовий, 4, 20

Тростянець: Синицин, Богачов (Сліпухін, 46), Хомич, Сосєдко, Шморгун, Стецюк©, Деряпа (Мигаль, 46), Гайван, Бужин, Анцибор (Гудзь, 87), Ревін (Чухненко, 46). Запасний: Овчаров. Головний тренер: Сергій Коритник.

Атлет: Комаренко, Яценко (Швець, 69), Тєлєгін, Тригуб, Цибрій, Мовчан (Кавун, 74), Крицький, Гребенюк©, Чистяков (Шлапацький, 71), Карась (Андрущенко, 62), Липовий (Ваник, 85). Запасних не залишилося. Головний тренер: Дмитро Мурашенко.

17:00; 26.07.2020. Тростянець. Стадіон ім. В.П.Куца; поле 5; +28С

Суддя: Нефедченко Олексій (Харків)

Попередження: Бужин, 25, Гайван, 47, Мигаль, 51, Яценко, 67, Анцибор, 75, Тєлєгін, 77

Після весняного посилення додав обертів ФК Тростянець. Тому матчу проти Атлету, який, навпаки, в літньому дограванні ще не здобув жодного очка, клуб із Сумщини чекав з нетерпінням. Та й склад киян, у якому знайшлося місце відразу кільком дебютантам без досвіду на всеукраїнському рівні, нібито натякав на можливість здобуття «легких» очок.

Але в тому-то й цінність системної роботи з молоддю, що вже за кілька турів навіть «необстріляна» юнь виглядає вже інакше, ніж на старті. Атлет шокував господарів двома голами вже в першій третині гри. На 4 хвилині після діагоналі з правого флангу та скидки в центр від Крицького Андрій Липовий ударом з лету правою ногою влучив в притирку з ближньою стійкою – 0:1. Відігратися Тростянець міг уже через півтори хвилини. На діагональ з лівого краю пішли одночасно воротар киян і нападник господарів. Комаренко вийшов занадто далеко, а Бужин перекинув його ударом головою – якусь мить всі стежили за підскоками м’яча, затаївши подих, але той проскакав вище воріт і від поперечини відскочив за межі поля. Гра пішла відкрита: у господарів було кілька стандартів, у гостей – кілька гострих контратак. І в одній із них Атлет подвоїв цифри на табло. Карась запустив у прорив Мовчана, той вискочив на воротаря й прострілив на дальню стійку, де в дотик замкнув його передачу Андрій Липовий – 0:2.

Натиск тростянчан тривалий час не давав результату, аж поки, вже після часу з лишком гри, м’яч не відскочив у карний майданчик, де захисник Яценко намагався вибити м’яча, натомість під його ногу підвернувся Мигаль, заробивши таким чином пенальті. Валерій Гайван ударом з лівої воротаря не переграв, але молодому Комаренку не пощастило парирувати м’яч: хоч він і вгадав напрямок польоту, лише чиркнув його руками – 1:2. На куражі Тростянець влаштував справжню облогу воріт киян. Після стандарту атака пішла другою хвилею, Мигаль навісив з правого краю, а захисник Владислав Сосєдко головою в стрибку направив м’яч у ворота – 2:2. Не пройшло й десяти хвилин, як Деряпа заробив штрафний на правому куті карного майданчика, Гайван навісив, і все той же Сосєдко головою замкнув навіс – 3:2. Дуже вдало господарі дозаявили Владислава, який раніше грав за друголіговий Гірник (Кривий Ріг). Невдовзі він став, певним чином, співавтором і четвертого голу. З ударом Сосєдка справився воротар, але парирував м’яча на лінію воротарської, де вже чергував Мигаль. Максим, «склавшись» під удар, «лежачими» боковими ножицями влучив у дальню «шістку» – 4:2. Важкі три очки для ФК Тростянець, гідна гра від молодої команди Атлету.

Група 2 • 19-й ТУР

Дніпро (Черкаси) – ФК Чернігів-Авангард – 2:1

Голи: Авер’янов, 5, Дувняк, 21 – Даценко (пен.), 74

Дніпро: Самойленко, Шурубура, Онищенко, Молоков, Логвиненко, Орел, Сторчоус©, Авер’янов, Дувняк (Краснюк, 64), Чорний (Білоус, 90+5), Савісько (Винниченко, 85). Запасні: Цокало, Дашко. Головний тренер: Ігор Столовицький.

Чернігів-Авангард: Рощинський, Грищенко, Даценко©, Лакеєнко, Вересоцький (Поляниця, 21), Яловець (Авраменко, 90+1), Сираш, Троцик, Сердюк, Ментей, Кирин. Запасні: Падун, Ширай, Чорний. Головний тренер: Валерій Чорний.

18:00; 26.07.2020. Черкаси. Стадіон “Центральний міський”; поле 4; +29С

Суддя: Божко Денис (Київська обл.)

Попередження: Ментей, 26, Троцик, 33, Яловець, 60, Шурубура, 66, Савісько, 72, Краснюк, 79, Молоков, 80, Даценко, 88

Корюківсько-чернігівська команда проводить потужний сезон, ідучи в трійці. Для оновленого Дніпра це було серйозне випробування. Проте недарма черкасці значно посилилися за час перерви, а на гру проти Чернігова-Авангарду підготували ще одного дебютанта (про нього згодом). Підопічні Столовицького продовжили свою безпрограшну домашню серію до 5 матчів (4 перемоги та 1 нічия з вересня місяця).

Допомогли господарям досить швидкі голи. Спочатку гості привезли собі гол самі. Сторчоус і Савісько перехопили авантюрний пас, Максим Авер’янов опинився прямо перед воротарем на куті майданчика й з правої розстріляв ближню дев’ятку – 1:0. Автор першого голу міг забивати ще, але й форвард корюківців Кирин мав нагоду зрівняти рахунок – з гострого кута влучив у поперечину, далі, здається, Сердюк мав чистий вихід один на один з воротарем – і програв йому.

Ситуація була критичною – можна було втратити перевагу. Тому дуже доречним виявився другий гол дніпрян. Розганяли атаку досвідченіші Сторчоус із Авер’яновим, Шурубура прострелив із правого краю, а дебютант Ігор Дувняк (це про нього ми говорили на початку) м’яким ударом в кут завершив комбінацію – 2:0. Авангард був в порядку й намагався до останнього скоротити відставання в рахунку. Зміг це зробити вже в другому таймі, коли, здається, Краснюк зачепив після входу в карний майданчик Кирина. Серія помилок призвела до пенальті, який на досвіді реалізував 42-річний Сергій Даценко. 2:1 – рахунок, попри зусилля обох команд, більше не змінився.

12Олімпік (Кропивницький)20201819:566

* – ФК Тростянець-2 з 1.03.2020 р. змінив назву на ФК Тростянець.

** – ФК Чернігів з 19.06.2020 р. змінив назву на ФК Чернігів-ЮСБ.

*** – Авангард (Корюківка) з 19.06.2020 р. змінив назву на ФК Чернігів-Авангард (Корюківка).

**** – Рубікон-Вишневе (Київ) з 19.06.2020 р. змінив назву на Рубікон (Київ).

***** – Команди МФК Первомайськ, Агродім (Бахмач), Олімпік (Кропивницький) не беруть участі у матчах сезону 2019/20, що мають відбутися у 2020 році.

Група 3 • 16-й ТУР

Зірка (Кропивницький) – ФК Вовчанськ – 0:2

Голи: Покосенко (пен.), 13, Анвулі, 29

Зірка: Онопко, Мороз, Кутулупенко (Махиня, 46), Сидоренко, Мачелюк, Кривошей, Хорольський©, Лопушенко, Савицький (Маєр, 76), Замуренко (Манастирний, 87), Павлюк. Запасний: Білан, Кияниця. Головний тренер: Самір Гасанов.

Вовчанськ: Шаповал, Єрмошенко, О.Мизюк, Покосенко©, Чепіга, Костюк (Тарасенко, 69), Ньємб, Коваленко, Мряченко (Якименко, 55), Батусов (Джаухар, 60), Анвулі (Соломаха, 76). Запасний: Таран. Головний тренер: Віталій Комарницький.

17:00; 25.07.2020. Кропивницький. Стадіон “Зірка”; поле 5; +30С

Суддя: Кононов Владислав (Київська обл.)

Попередження: Покосенко, 60, Соломаха, 85, Ньємб, 87, Павлюк, 89

Лідер прибув у Кропивницький з конкретною метою – продовжити безпрограшну серію до п’яти матчів і виграти, щоб зберегти лідерство. Вже в дебюті ФК Вовчанськ зробив перший крок до цього. Після прострілу Мряченка з правого краю м’яч влучив у руку захисника, і досвідчений Олексій Покосенко реалізував пенальті. Хоча голкіпер Онопко гадав, дістати сильний удар не зміг – 0:1. Дуже важливо, що ще до кінця першої третини гри гості змогли закріпити свою перевагу. Тепер уже Батусов навісив зліва, а новачок «вовків» Майкл Ікем Анвулі замкнув навіс головою – 0:2.

Ще до перерви могли забивати для команди з Харківщини Батусов із Анвулі, але м’яч приймала на себе поперечина. Після перерви чудові можливості мали Єрмошенко, Якименко та Соломаха. Але треба сказати, що й менш досвідчена Зірка могла забивати – в одному з моментів м’яч влучив у стійку після штрафного, а в іншому, здається, Замуренко бив напевне, проте виручив «вовків» Джаухар, який підстрахував воротаря на лінії.

Таврія (Новотроїцьке) – СК Каховка – 4:3

Голи: Макарченко, 3, 45, Роїк, 25, Білокінь, 74 – Тимофіїв, 28, Бойко, 45+2, Гайдаєнко, 73

Таврія: Завгородній, Захарченко (Жавко, 56), Яковенко©, Чмеленко, Афендулов, Білокінь, Кривич (Логвиненко, 65), Золотухін, Окатий, Роїк (Вакулинський, 66), Макарченко (Ляницький, 78). Запасний: Муравйов. Головний тренер: Олександр Клишня.

Каховка: Огаї, Бойко, Стеценко, Мамич, Горбачов, Ратушний, Тимофіїв (Щербина, 82), Комягін©, Остапенко (Кисельов, 27), Гайдаєнко, Онйємаобі. Запасні: Воронцов, Кузнєцов. Головний тренер: Дмитро Кузнєцов.

18:00; 25.07.2020. Мар’янівка. Стадіон “Мар’янівський”; поле 4; +32С

Суддя: Звоновський Денис (Одеса)

Попередження: Горбачов, 42, Яковенко, 75

Кількома днями раніше суперники зустрічалися в матчі за Суперкубок Херсонської області 2020 року – Таврія виграла з рахунком 4:2. Дербі Херсонщини зазвичай буває результативним і видовищним, але сім голів у наступному матчі між ними на всеукраїнському рівні – це, здається, вперше. Уже в дебюті повели в рахунку господарі. Окатий по дузі направив м’яча з правого флангу на дальню стійку, де Артем Макарченко зіграв на випередження й забив головою – 1:0. Другий гол новотроїчани також провели через той же край. Кривич біля лицьової накрутив фінтом суперника й навісив з лівої ноги, а Євгеній Роїк ударом головою спіймав воротаря на протиході – 2:0.

Каховка завелася й досить швидко скоротила відставання знову до мінімуму. Гайдаєнко розрізним пасом пустив через лівий фланг Комягіна, чий простріл на дальній стійці замкнув Іван Тимофіїв – 2:1. Таврія не раз могла забивати, особливо гостро йшли стандарти (після штрафних Чмеленка та Макарченка м’яч ішов поруч з каркасом, а Кривич після кутового запустив над поперечиною). І кількість переросла в якість: перед самою перервою Кривич стартував на закидання вже зліва, прострілив, і Артем Макарченко розстріляв ворота в дотик – 3:1. І все ж останнє слово було за гостями. Не встигли господарі відбитися після удару Горбачова, як м’яч відлетів далеко на правий край, звідки Єгор Бойко сильним ударом не залишив шансів воротареві – 3:2.

П’ять голів за перший тайм – другому було важко його перевершити. Голів було два, зате інтрига протрималася до останніх секунд. Подачу штрафного від Комягіна з правого флангу в падінні замкнув Сергій Гайдаєнко – 3:3, але вже через хвилину Таврія остаточно повернула собі перевагу. Після поперечної передачі Євгеній Білокінь встиг на підбирання, прицілився й ударом з відскоками від газону влучив у дальній кут метрів із 25-ти – 4:3. Гарячі останні хвилини підсумку матчу не змінили – перемога новотроїчан у дербі.

Перемога (Дніпро) – Яруд (Маріуполь) – 1:2

Голи: Офорі, 36 – М.Денисов, 40, Цолан, 59

Перемога: Цебро, Рудавський, Гнідий, Комлєв (Макаров, 89), Д.Курдас, Р.Курдас© (Іванов, 60), Багацький, Швець, Бойко, Кучер, Офорі (Володін, 68; Петрусь, 90+4). Запасний: Пенський. В.о. головного тренера: Євгеній Фетісов.

Яруд: Хоменко, М.Денисов, Бояринцев©, Саєнко, М’ясников (Плачков, 76), Зубков (Мухін, 90+2), Цолан (Доберчук, 90), Проданов, Безлепкін, Бібік, Кілікевич (О.Денисов, 81). Запасний: Гончаренко. Головний тренер: Дмитро Єсін.

13:00; 26.07.2020. Дніпро. Стадіон “Олімпійські резерви”; поле 3 (шт.); +35С

Суддя: Волков В’ячеслав (Запоріжжя)

Попередження: Рудавський, 45+1, Бояринцев, 47, Бойко, 67, Мухін, 90+5

Яруд втратив місце в трійці й повинен був перемагати, щоб не відпускати в відрив Мотор, який отримував три очки в якості технічної перемоги над ФК Кремінь-Юніор. Втім, перший тайм склався не на користь маріупольців. Перемога провела відразу кілька швидких атак, одну з яких реалізувала. Комлєв відпасував на Кучера, той продовжив атаку розрізним на правий край карного майданчика, де Самуель Офорі елегантним ударом з лівої ноги прокинув м’яча в дальній кут, реалізувавши вихід один на один – 1:0.

Проте саме цей епізод завів Яруд. Кілікевич подав кутовий, Проданов скинув в центр, звідки Михайло Денисов головою переправив м’яча в сітку – 1:1. До слова, чотирма хвилинами раніше саме цей захисник не зміг перервати передачу на Офорі, що могло б зірвати гол Перемоги. У другому таймі азовці неодноразово загострювали гру, один тільки Кілікевич кілька разів пробивав із небезпечних позицій. А вирвати перемогу Яруду вдалося після дещо курйозного моменту. Проданов підключив Бібіка, той прострелив, Безлепкін замкнути не зумів, зате на дальньому куті воротарського майданчика Володимир Цолан виявився найспритнішим і розстріляв ворота – 1:2. Важлива для гостей перемога, здобута на штучному полі в розпал дня.