...

Каноніри вперше перемогли після рестарту сезону в Англії.

Арсенал Саутгемптон

Фото - Getty Images

Арсенал на виїзді обіграв Саутгемптон (2:0) в матчі 31-го туру чемпіонату Англії.

В середині першого тайму Каноніри повели в рахунку зусиллями Едварда Нкетіа. Форвард скористався грубою помилкою голкіпера Саутгемптона Алекса МакКарті.

Після перерви Саутгемптон володів перевагою і створив кілька небезпечних моментів, але зрівняти рахунок господарям поля не вдалося. У кінцівці зустрічі Святі залишилися в меншості. Червону картку отримав Джек Стівенс.

На 87-й хвилині Арсенал забив другий гол у матчі. Результативний удар на рахунку Джо Віллока.

Перемога над Саутгемптоном стала для Арсеналу першою після відновлення сезону в АПЛ. Раніше Каноніри поступилися Манчестер Сіті (0:3) і Брайтону (1:2).

Арсенал набрав 43 очки і піднявся на дев’яте місце АПЛ. Саутгемптон з 37 очками йде на 14-й позиції.

У наступному матчі Арсенал 28 червня на виїзді зіграє проти Шеффілд Юнайтед в рамках 1/4 фіналу Кубка Англії. Саутгемптон в цей же день проведе матч 32-го туру АПЛ з Уотфордом.