Арсенал вирвав перемогу у Шеффілд Юнайтед і вийшов до півфіналу Кубка Англії

...

Каноніри перемогли в компенсований час.

Арсенал Николас Пепе АПЛ

Арсенал, Фото - Getty Images

Арсенал в гостях вирвав перемогу у Шеффілд Юнайтед в чвертьфіналі Кубка Англії (2:1).

Каноніри першими відкрили рахунок, в середині першого тайму з пенальті відзначився Ніколас Пепе. Відзначимо, що Шеффілд на початку матчу забив гол, який скасували після перегляду відеоповтору через положення поза грою.

На початку другого тайму Клинки знову забили, і знову відеоассістент сигналізував про офсайд. Однак свого господарі домоглися під завісу поєдинку, гол забив Девід Макголдрік.

Шеффілд міг перемогти в час, що залишився, проте голкіпер Канонірів потягнув хороший удар Біллі Шарпа. А через хвилину Арсенал провів вирішальну атаку – Дані Себальос точним ударом вирвав перемогу.

Арсенал став другим півфіналістом Кубка Англії. У суботу свій поєдинок провів Манчестер Юнайтед, який в додатковий час обіграв Норвіч (2:1).