Ман Сіті із Зінченком програв Челсі і втратив шанси наздогнати Ліверпуль. Червоні – чемпіони АПЛ

...

Команда Гвардіоли не захистить чемпіонський титул.

Ман Сити

Фото - Getty Images

У центральному матчі 31-го туру чемпіонату Англії Манчестер Сіті на виїзді програв Челсі з рахунком 1:2.

На 36-й хвилині поєдинку Крістіан Пулішіч вивів Челсі вперед. Американець скористався грубою помилкою Бенжамена Менді, який вийшов в старті Городян замість Олександра Зінченка. На 59-й хвилині українець замінив француза.

Ман Сіті відігрався на початку другого тайму. Кевін Де Брейне ефектно пробив зі штрафного. Здобути перемогу команді Пепа Гвардіоли не вдалося.

На 77-й хвилині арбітр матчу призначив пенальті у ворота Ман Сіті за гру рукою екс-хавбека Шахтаря Фернандіньо. Ще один колишній гравець Гірників Вілліан був точний з одинадцятиметрової позначки.

Ман Сіті з 63 очками залишається на другому місці АПЛ. Городяни за сім турів до завершення першості втратили математичні шанси наздогнати Ліверпуль, у якого 86 очок (на 23 більше, ніж у Сіті). Таким чином, Червоні достроково стали чемпіонами Англії, вперше після заснування АПЛ в 1992 році. Челсі з 54 очками йде на четвертій позиції.

28 червня Ман Сіті і Челсі проведуть матчі 1/4 фіналу Кубка Англії. Городяни зіграють з Ньюкаслом, Челсі зустрінеться з Лестером.