Манчестер Юнайтед на останніх хвилинах втратив перемогу над Саутгемптоном

...

Команда Оле-Гуннара Сульшера не скористалася осічками Лестера і Челсі.

Манчестер Юнайтед - Саутгемптон. Фото: Getty Images

Манчестер Юнайтед на останніх хвилинах втратив перемогу над Саутгемптоном в домашньому матчі 35-го туру АПЛ – 2:2.

Гості вийшли вперед на 12-й хвилині – відзначився Армстронг. Однак ще до перерви Червоні дияволи зуміли провести два м’ячі в ворота Сотона.

На 20-й хвилині передачею Марсьяля успішно скористався Рашфорд. Через три хвилини Антоні забив сам – асист на рахунку Бруну Фернандеша.

Сотона відігралися в компенсований час. На 97-й хвилині нічию для гостей приніс гол Обафемі.

МЮ залишився на п’ятому місці в АПЛ – команда Оле-Гуннара Сульшера за додатковими показниками поступає четверту позицію Лестеру і на одне очко відстає від Челсі. Саутгемптон з 45 очками йде на 12-му місці.

У наступному турі Юнайтед 16 липня на виїзді зіграє проти Крістал Пелас. Саутгемптон в цей же день прийме Брайтон.