Байєр розгромив Вердер в гостях у останньому матчі 26-го туру Бундесліги

...

Леверкузенці продовжують гонитву за місцем в зоні Ліги чемпіонів.

Кай Хаверц Иржи Павленка Байер Вердер

Леверкузенський Байєр розгромив в гостях Вердер в останньому матчі 26-го туру Бундесліги (4:1).

Команди обмінялися серією голів в середині першого тайму. Протягом п’яти хвилин дубль записав на свій рахунок Кай Гаверц. У проміжку між голами форварда леверкузенців у господарів відзначився Гебре Селассіє.

У другому таймі гості довели рахунок до розгромного. По голу забили Вайзер і Демірбей.

Байєр після перемоги набирає 50 очок, леверкузенці знаходяться на п’ятому місці, відстаючи на 1 очко від зони Ліги чемпіонів.

Вердер залишається в зоні вильоту. Музики набрали 18 очок, від 16 місця, яке дає можливість грати матчі плей-офф за право залишитися в Бундеслізі, вони відстають на 5 очок.

Вердер – Байєр 1:4

Голи: Гебре Селассіє, 30 – Гаверц, 28, 33, Вайзер, 61, Демірбей, 78