Суперник Шахтаря в Лізі Європи не зміг нічого протиставити чемпіону Німеччини.

Бавария

Фото - Getty Images

Баварія розгромила Вольфсбург (4:0) в гостьовому матчі 34-го туру Бундесліги.

На 4-й хвилині поєдинку Кінгслі Коман вивів Баварію вперед. У кінцівці першого тайму Мікаель Кюізанс подвоїв перевагу гостей.

На 72-й хвилині Роберт Левандовскі, якого визнали найкращим гравцем сезону в Бундеслізі, реалізував пенальті. На 79-й хвилині Томас Мюллер встановив остаточний рахунок матчу.

Баварія, яка достроково оформила чемпіонський титул ще в 32-му турі, випередила Боруссію Дортмунд на 13 очок. Вольфсбург завершив сезон на сьомій позиції і зіграє у кваліфікації Ліги Європи.

Нагадаємо, що Вольфсбург – суперник Шахтаря в 1/8 фіналу Ліги Європи. Перший матч протистояння завершився перемогою Гірників 2:1. Раніше УЄФА ухвалив рішення про догравання плей-офф Ліги Європи в Німеччині. Ігри будуть проходити в чотирьох німецьких містах: Дуйсбурзі, Дюссельдорфі, Гельзенкірхені і Кельні.