Борусія Д розібралася з Вольфсбургом на виїзді

...

Чи не найбільш видовищний матч, але три очки для гостей.

Дортмундська Борусія перемогла Вольфсбург в матчі 27-го туру чемпіонату Німеччини.

У зустрічі не було багато моментів від обох команд. У першому таймі Боруссія виглядала трохи краще в атаці. Одна з них виявилася результативною – Раффаел Геррейру замкнув простріл Торгана Азара.

Після перерви Вольфсбург активніше заграв попереду, але зміг створити лише один небезпечний момент. Боруссія ж, вийшовши в контратаку, розбила всі надії Вовків. Ашраф Шакімі забив у дальній кут після передачі Джейдон Санчо.

Останні кілька хвилин Вольфсбург провів вдесятьох – за грубий фол був видалений Фелікс Клаус.

У підсумку 2:0 для Дортмунда. Команда Люсьєна Фавра наблизилася до Баварії на відстань одного очка, але у мюнхенців матч з Айнтрахтом у запасі.