Брентфорд в матчі-відповіді переміг Суонсі і вийшов у фінал плей-офф за вихід в АПЛ

...

Суперником Бджіл стане Фулхем або Кардіфф.

Брентфорд Суонси

Фото - Getty Images

Брентфорд вдома обіграв Суонсі Сіті (3:1) в матчі-відповіді плей-офф Чемпіоншипа за вихід в АПЛ. Перший поєдинок протистояння завершився перемогою валлійського клубу – 1:0.

На 11-й хвилині матчу Брентфорд повів в рахунку зусиллями Оллі Воткінса. Через чотири хвилини Еміліано Маркондес подвоїв перевагу господарів поля.

Після перерви Брайан Мбеумо забив третій гол Брентфорд в матчі. У кінцівці зустрічі Суонсі вдалося скоротити відставання в рахунку зусиллями Райана Брюстера, але на більше гостей не вистачило.

За сумою двох матчів у фінал плей-офф Чемпіоншипа вийшов Брентфорд. Суперником Бджіл стане переможець протистояння Фулгем – Кардіфф Сіті (перший поєдинок – 2:0). Зустріч у відповідь відбудеться завтра, 30 липня.

Раніше оформили вихід в АПЛ Лідс Юнайтед і Вест Бромвіч Альбіон. За підсумками сезону 2019/2020 вилетіли в Чемпіоншип Борнмут, Уотфорд і Норвіч.