Динамо-Брест з Мілевським, Нойоком і Хачеріді розгромило в дербі Рух

...

Українці не відзначилися результативними діями.

Артем Милевский. Фото - bookmaker-ratings.com.ua

У 11-му турі Вищої ліги чемпіонату Білорусі Динамо-Брест в дербі розгромило Рух з рахунком 4:1.

Рух повів в рахунку на 14-й хвилині зустрічі після точного удару Абдулая Діалло. Ще до перерви Динамо-Брест відігралося зусиллями Сергія Кисляка.

У другій половині зустрічі Динамо-Брест видобуло перемогу, відзначившись тричі. Дубль оформив Павло Савицький, ще один гол на рахунку Дениса Лаптєва.

У старті Динамо-Брест вийшли три представника України. Весь матч провели захисник Євген Хачеріді і півзахисник Олександр Нойок, нападник Артем Мілевський був замінений на 85-й хвилині. В середині другого тайму форвард отримав жовту картку. На 7-й хвилині зустрічі на полі з’явився український захисник Руху Олександр Мигунов.

Динамо-Брест набрало 16 очок і піднялася на шосте місце Вищої ліги. Рух з 14 очками йде на дев’ятій позиції.

У наступному матчі 6 червня Динамо-Брест вдома прийматиме Мінськ.