Дубль українця Слюсаря приніс Славії вольову перемогу над Вітебськом

...

Нападник відзначився двічі в кінцівці зустрічі.

Український нападник Славії Максим Слюсар відзначився дублем у матчі 7-го туру чемпіонату Білорусі проти Вітебська (3: 2).

Форвард почав поєдинок на лаві запасних і з’явився на полі на 71-й хвилині матчу за рахунку 1: 2. На 86-й хвилині Слюсар зрівняв рахунок в матчі. Через дві хвилини нападник приніс Славії перемогу, реалізувавши пенальті.

Відзначимо, що весь матч за Славію провів захисник Юрій Пантя. У складі Вітебська ігровий час отримав хавбек Максим Каленчук, а захисник Олег Карамушка залишився на лавці запасних.

Славія з 10 очками йде на шостому місці чемпіонату Білорусі. Вітебськ займає сьому позицію.

У наступному турі 9 травня Славія вдома прийматиме Торпедо-БелАЗ. Вітебськ 10 травня зустрінеться з солігорським Шахтарем Юрія Вернидуба.