Ефектний гол Зубкова допоміг Ференцварошу розгромити Дьошдьер (відео)

...

Українець відзначився неймовірним ударом з-за меж штрафного майданчика.

Александр Зубков

Александр Зубков. Фото - fradi.hu

Український півзахисник Ференцвароша Олександр Зубков, який виступає за Фраді на правах оренди з Шахтаря, відзначився голом у матчі 27-го туру чемпіонату Угорщини проти Дьошдьера (3:0).

Зубков вийшов в стартовому складі Фраді. На 54-й хвилині зустрічі українець подвоїв перевагу Ференцвароша, забивши гол ефектним ударом з-за меж штрафного майданчика. На 77-й хвилині матчу Олександр був замінений.

Всього в нинішньому сезоні Зубков провів 37 матчів за Ференцварош у всіх турнірах, відзначившись 10 голами і 10 результативними передачами. Українець потрапив в сферу інтересів Генка і Гента.

З перших хвилин за Ференцварош грав і півзахисник Ігор Харатін. На 60-й хвилині хавбек був замінений. Нагадаємо, що головний тренер Фраді – українець Сергій Ребров. Весь матч за Дьошдьер провів екс-півзахисник Олімпіка Сергій Шестаков.

Ференцварош впевнено лідирує в чемпіонаті Угорщини, випереджаючи МОЛ Фехервар Івана Петряка на дев’ять очок. Наступний матч команда Реброва проведе 10 червня на виїзді проти Пакша.