Гімарайнш українця Бондаренко зіграв внічию з Морейренше

...

Представник України провів на полі весь матч.

Гімарайнш українського захисника Валерія Бондаренко вдома зіграв внічию з Морейренше в рамках 27-го туру португальської Прімейри – 1:1.

Господарі вийшли вперед у середині першого тайму – пенальті чітко виконав Родрігеш Пепе. Однак після перерви Морейренше вдалося відігратися завдяки точному удару Габріелзіньо.

Відзначимо, що вже в компенсований час з поля був видалений захисник господарів Ханін, однак Морейренше не вдалося скористатися чисельною перевагою.

Українець Бондаренко провів у складі Гімарайнш весь матч. Всього у складі португальського клубу 26-річний центрбек провів 10 матчів у всіх турнірах, відзначившись одним голом.

Гімарайнш посідає сьоме місце в турнірній таблиці чемпіонату Португалії. У Морейренше 10-а позиція.

У наступному турі Гімарайнш 25 червня на виїзді зіграє проти Браги, у Морейренше днем ​​раніше відбудеться поєдинок проти Фамалікана.