Гол Кравця приніс Кайсеріспору нічию в драматичному матчі з Газіантепом

...

Команда українця завершувала матч удев'ятьох.

Кравец

Артем Кравец. Фото - twitter.com/KayserisporFK

Український форвард Артем Кравець приніс нічию Кайсеріспору в домашньому матчі 32-го туру Суперліги Туреччини проти Газіантепа – 1:1.

У першому таймі голів не було. Гості мали можливість вийти вперед, але забитий м’яч Деміра був скасований після перегляду VAR.

Після перерви Газіантеп зусиллями Максима повів в рахунку. Але в компенсований час точним ударом головою відзначився Кравець.

Відзначимо, що Кайсеріспор завершував матч в меншості – на 73-й хвилині був видалений Менса, а через 14 хвилин поле покинув ще один гравець господарів Анжело.

Для Кравця цей гол став дев’ятим в сезоні. Всього 31-річний форвард провів за Кайсеріспор 20 матчів.

Кайсеріспор після 32-х турів йде в зоні вильоту, поступаючись за додатковими показниками відразу трьом клубам. У наступному матчі команда Кравця 18 липня зіграє з Бешикташем.