Великий футбол в столиці України: «червоний» Київ і помилки Каріуса

...

Два роки тому НСК Олімпійський прийняв фінал Ліги чемпіонів.

НСК Олимпийский, Getty Images

26 травня 2018 року в столиці України Реал, перемігши Ліверпуль, виграв 13-й і поки що останній у своїй історії Кубок європейських чемпіонів.

Попутно мадридський клуб встановив кілька рекордів: мадридці першими з клубів виграли Лігу чемпіонів тричі поспіль, а наставник Вершкових Зінедін Зідан став першим тренером, кому підкорилося таке досягнення.

Sport Arena згадала, як пройшов один з головних матчів в історії НСК Олімпійський.

Власне, свято футболу в Києві затягнулося на цілий тиждень. Численні активності, приїзд зірок світового футболу, які взяли участь у виставковому турнірі на Хрещатику, фінал жіночої Ліги чемпіонів, який виграв Ліон, і, власне, головний матч європейського клубного футболу.

Фото – tsn.ua

На пару днів столиця України забарвилася переважно в червоний колір – фанатів Ліверпуля було в кілька разів більше вболівальників Реала. Парк Шевченка, де розмістилася фан-зона для шанувальників англійської команди, став найгучнішим місцем в місті, а ціни на оренду квартир в Києві підскочили до захмарних висот, ставши приводом для гострих публікацій у зарубіжних ЗМІ.

Ну а сам фінал запам’ятався яскравою церемонією відкриття з виступом Дуа Ліпи, жахливими помилками голкіпера Ліверпуля Лоріса Каріуса, дублем Гарета Бейла.