Нойок увійшов до символічної збірної 8-го туру чемпіонату Білорусі

...

Українець допоміг обіграти мінське Динамо.

Александр Нойок

Український півзахисник Динамо-Брест Олександр Нойок увійшов до символічної збірної восьмого туру чемпіонату Білорусі.

Нойок став одним із співавторів перемоги Динамо-Брест над мінським Динамо (2:1). Українець допоміг організувати перший гол команди на 5-й хвилині.

Нагадаємо, Динамо-Брест здобуло другу поспіль перемогу у Вищій лізі Білорусі. Вдома команда обіграла мінське Динамо (2:1) у восьмому турі чемпіонату.

У складі господарів вийшли два українця, Олександр Нойок та Артем Мілевський. Саме українська зв’язка організувала гол на п’ятій хвилині матчу. Нойок прострілив, а Мілевський замкнув передачу. Гол все ж записали на захисника гостей Бручіча, який також торкнувся м’яча.

Мінчани відігралися в першому таймі, гол забив Данило. На початку другої половини господарі знову вийшли вперед, остаточний рахунок встановив Лаптєв на 51 хвилині.

Олександр Нойок в кінці зустрічі отримав жовту картку. Артем Мілевський більше не зумів відзначитися і був замінений на 87 хвилині.

Динамо-Брест піднялося на шосту сходинку Вищої ліги, набравши 13 очок. Мінське Динамо знаходиться на 13-му місці з дев’ятьма очками. У наступному турі команда Нойока і Мілевського зіграє 16 травня проти Енергетика-БГУ.