Альбасете Зозулі мінімально вдома поступився Альмерії

...

Трудова перемога одного з претендентів на вихід до Прімери.

Альбасете - Альмерия. Фото: twitter.com/UDAlmeria_Eng

Альбасете українського форварда Романа Зозулі мінімально програв Альмерії в матчі 32-го туру Сегунди – 0:1.

Єдиний гол в матчі відбувся в компенсований час до першого тайму. Перемогу гостям приніс уругваєць Нуньєс, який реалізував пенальті.

30-річний Зозуля вийшов на поле в стартовому складі. На 82-й хвилині українця змінив Гомес Лопес.

Альбасете продовжує займати 20-е місце в турнірній таблиці з 35 очками в активі. Альмерія піднялася на третю позицію в Сегунді, набравши 53 очка.

У наступному турі Альбасете на виїзді зіграє проти Естремадури. Матч запланований на 17 червня. Альмерія в цей же день прийме Лас-Пальмас.