Барселона сенсаційно втратила очки в матчі з Сельтою

...

Чергова невиразна гра від каталонців.

Сельта - Барселона. Фото: Getty Images

Барселона в виїзному матчі 32-го туру Прімери сенсаційно втратила очки, зігравши внічию з Сельтою – 2:2.

Гості вийшли вперед на 20-й хвилині – відзначився Суарес. Господарям вдалося відігратися практично відразу після перерви – гол на рахунку Смолова.

Зв’язка Мессі і Суареса спрацювала знову. Уругваєць оформив дубль на 67-й хвилині. Втім, Сельта зуміла відігратися і вдруге: остаточний рахунок зустрічі встановив Яго Аспас.

Барселона вийшла на одноосібне перше місце в турнірній таблиці Прімери, набравши 69 очок. Сельта займає 16-у позицію з 34 очками в активі.

У наступному турі блаугранас 30 червня прийматимуть Атлетіко. Сельта в цей же день зіграє проти Мальорки.