Лунін не допоміг Ов’єдо обіграти Нумансію

...

Перервалася шестиматчева безпрограшна серія астурийців.

Реал Овьедо. Фото: twitter.com/RealOviedo

Воротар Ов’єдо Андрій Лунін не допоміг своїй команді здобути перемогу в гостьовому матчі 36-го туру Сегунди проти Нумансії (0:1).

Єдиний гол в матчі на 24-й хвилині провів Іхініо. Ов’єдо мав шанс на нічию, проте забитий м’яч Родрі був скасований після перегляду відеоповтору. Також відзначимо, що гості завершували матч в меншості після видалення Барсенаса на 63-й хвилині зустрічі.

Для українця це був 14-й матч у складі Ов’єдо. На нуль Лунін провів чотири поєдинки за астурийців.

Нагадаємо, що в складі Синіх Андрій грає з січня, оренда розрахована до кінця сезону 2019/20. По завершенні орендної угоди 21-річний голкіпер повернеться в Реал, де з високою часткою ймовірності стане дублером Тібо Куртуа в наступній темпораді.

Після 36 турів Ов’єдо займає 19-е місце в Сегунді. У наступному турі команда Луніна 1 липня зіграє з Мірандесом.