Реал обіграв Ейбар в першому матчі після відновлення Прімери

...

Бланкос продовжують гонитву за Барселоною.

Реал Мадрид Примера

Реал Мадрид, Фото - Getty Images

Мадридський Реал обіграв Ейбар в домашньому матчі 28-го туру Прімери (3:1). Матч проходив на тренувальній арені Бланкос Альфредо Ді Стефано.

Господарі ще в першому таймі зняли питання про переможця. На 4-й хвилині Тоні Кроос пробив в дев’ятку Ейбар. До кінця тайму відзначилися Рамос і Марсело. Відзначимо, що гольовий пас на Серхіо віддав Еден Азар, який відновився після операції на початку березня.

Гості активніше провели другу половину. Ейбар зміг відповісти голом Бігаса в середині другого тайму, однак на більше Зброярів не вистачило.

Бланкос продовжують гонитву за Барселоною в Прімері, у команди Зінедіна Зідана в активі 59 очок, на два менше, ніж у каталонців. У наступному турі Реал прийме Валенсію 18 червня.

Ейбар залишається на 16-й позиції, набравши 27 очок. 17 червня Зброярі зіграють з Атлетиком.