...

Команда Саррі програла в другому матчі поспіль.

Рома

Фото - Getty Images

Ювентус вдома програв Ромі (1:3) в домашньому матчі заключного 38-го туру Серії А. Відзначимо, що лідер туринців нападник Кріштіану Роналду пропускав зустріч за рішенням головного тренера команди Мауріціо Саррі.

На 5-й хвилині матчу Гонсало Ігуаїн вивів Стару синьйору вперед. Вовки відігралися в середині першого тайму зусиллями Ніколи Калініча.

Перед перервою Рома повела в рахунку – Дієго Перотті реалізував пенальті. На початку другого тайму аргентинський нападник гостей оформив дубль. Ювентус відігратися не зміг.

Ювентус ще на початку тижня достроково став чемпіоном Італії. Рома ж завершила сезон на п’ятому місці Серії А і зіграє в груповому раунді Ліги Європи.

Нагадаємо, що 7 серпня Ювентус зіграє з Ліоном в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Перший поєдинок завершився перемогою Ткачів (1:0).

Рома 6 серпня зустрінеться з Севільєю в 1/8 фіналу Ліги Європи. Матч пройде в німецькому Дуйсбурзі.