Агробізнес мінімально обіграв Прикарпаття і продовжує утримувати третє місце Першої ліги

...

Команда з Івано-Франківська програла четвертий матч поспіль.

Фото - fc.if.ua

Єгор Данилов, Sport Arena

У матчі 27-го туру Першої ліги Агробізнес відправився в гості до Прикарпаттю – це було протистояння команд з різних частин турнірної таблиці, які в нинішньому розіграші вирішують зовсім різні завдання. Прикарпаття перед черговим туром займало 13-е місце, в той час як Агробізнес замикав трійку лідерів. Безумовно, саме гості напередодні матчу вважалися явними фаворитами.

Господарі майбутньої зустрічі підходили до нового матчу не в найкращому настрої – підопічні Володимира Ковалюка програли три останніх гри в Першій лізі і давно не радували своїх уболівальників позитивними результатами. Агробізнес, навпаки, в минулому турі здобув довгоочікувані три очки, завдяки яким залишився в лідируючій групі команд.

Якщо говорити про кадри, то у обох суперників були певні проблеми перед очним поєдинком. У Прикарпаття через дискваліфікацію пропускав гру Юрій Шпирко, а агробізнесу з тієї ж причини не зміг допомогти Ігор Бойчук. Крім того, в лазареті обох команд були травмовані футболісти.

Вже на старті поєдинку Агробізнес заволодів ініціативою і став загрожувати воротам Новака. І якщо перші спроби не привели до небезпечних моментів, то через 5 хвилин після стартового свистка гості отримали хорошу можливість забити: Гагун прийняв м’яч в штрафній суперника, віддав на Семенця, який знаходився на одинадцятиметрової позначки, але футболіст Агробізнесу не зміг обробити м’яч і зробив фол в атаці. Господарі на цей випад відповіли потужним ударом Воробчак в руки Мозіль.

Трохи пізніше відмінний шанс забити перший гол у матчі мав Когут, але з його ударом впорався Новак. А перший ключовий момент в грі трапився на 33-й хвилині: Семенюк віддав класну передачу з центру поля на хід Семенцов, який випередив двох захисників і точно пробив повз Новака – 0: 1. Прикарпатті мало зрівнювати рахунок в кінці першої половини гри: після хорошої комбінації Кузьмін опинився перед воротами, але пробив дуже слабо і Мозіль легко взяв м’яч.

Після перерви господарі заграли активніше: спочатку видали пробивав Сикач, потім з розвороту бив вийшов на заміну Дитко, але небезпечними ці моменти біля воріт Мозіля назвати складно. Ще через кілька хвилин свій другий гол міг забивати Агробізнес, але удар Семенюка з вигідної позиції заблокували захисники.

В цілому друга половина зустрічі проходила в більш активному темпі, обидва наставники випустили на поле свіжих футболістів, а небезпечні епізоди стали частіше відбуватися як біля воріт Новака, так і біля володінь Мозіля. У Прикарпаття небезпечно зі штрафного пробивав Дитко, Агробізнес також мав можливість відзначитися зі стандарту, який пробивав Кухарук. Також варто відзначити удар Груші здалеку – м’яч пройшов зовсім поруч зі штангою.

В кінці гри футболісти Прикарпаття намагалися грати першим номером і багато навішували в чужу штрафну, в той час як Агробізнес намагався зловити суперника на контратаках. Але в завершальній стадії обидві команди діяли невдало, а гол Семенца в першому таймі так і залишився єдиним у матчі.

Цікаво, що результат цього поєдинку не змінив положення команд в чемпіонаті – Прикарпаття, як і раніше, займає 13-у позицію, а Агробізнес утримує третє місце в турнірній таблиці Першої ліги.

MAN OF THE MATCH: Богдан Семенець (Агробізнес)