...

У дебютній грі цього літа Агробізнес показав яскравий футбол.

Фото - ФК Агробизнес

Ярослав Кроха, Sport Arena

Для Агробізнесу це перша офіційна гра в 2020 році, адже матч з Рухом був перенесений. Таким чином, Олександр Чижевський на Славутич-Арені дебютував в якості головного тренера Агробізнесу.

Господарі намагалися зробити все можливе, щоб поквитатися з Агробізнесом за розгромну поразку в торішньому плей-офф за сумою двох матчів. Підопічні Годіна в цьому сезоні погано грають удома, запорожці набрали всього сім залікових балів на своїй рідній арені. Гірше за цим показником лише Черкащина.

Досить нудний старт продемонстрували команди, але до явних моментів не доходило. З середини тайму Агробізнес прибрав ініціативу до рук і під завісу першого тайму вийшов вперед. Кухарук зліва навісив у штафную, Гагун м’яко скинув під удар Миколі Когуту, який буквально встромив м’яч з 15 метрів в ворота Котлярова. 0:1.

На початку другого тайму Агробізнес забив знову. Кухарук від центрального кола навісив ліворуч у штрафну, Бойчук в дотик забезпечив передачею Черненко і той відправив м’яч повз Котлярова. 0:2.

Правда вже через хвилину господарі скоротили відставання в рахунку. Черній віддав п’ятою на Разуваєва, якого збив Дідик. Сарапий з «точки» пробив на силу низом прямо по центру воріт. 1:2.

А через п’ять хвилин Агробізнес забив третій м’яч. Спочатку Кухарук перевірив Котлярова, воротар господарів відбив м’яч, і атака другим темпом принесла результат. Бойчук прострілив від бокової лінії штрафної і Козьбан замкнув з лінії воротарського. 3:1.

На 75 хвилині Агробізнес цілком міг довести рахунок до розгрому, але після потужного удару Петрова з розвороту від бокової лінії воротарського, м’яч від поперечини покотився уздовж лінії воріт. Яскраву крапку міг поставити Іван Когут, який вийшов на заміну, але з лінії штрафного пробив точно в дальню хрестовину воріт.

У підсумку, Агробізнес здобуває перемогу і продовжує боротьбу за медалі Першої ліги нинішнього сезону.

Хороший матч провів один з лідерів команди. Дві гольові в виїзному матчі відмінний показник. Організовано і якісно діяла вся команда в цьому матчі.

Металург (Запоріжжя) – Агробізнес (Волочиськ) – 1:3

Голи: Сарапий, 49 (пен.) – М.Когут, 43, Черненко, 48, Козьбан, 57.

Металург (СТАРТ): Котляров, Білоусов, Бобров, Сарапий, Трояновський, Кропив’яний, Скоблов, Олійник, Могильний, Черній. Запасні: Петриченко, Кравченко, Сухіна, Кулинич, Шевчук, Сачко, Сухар, Щебетун, Сидоров, Довгий. В.о. головного тренера: Олексій Годін

Агробізнес (СТАРТ): Воробей, Захарченко, Думанюк, М. Когут, Курило, Дідик, Гогун, Козьбан, Бойчук, Кухарук, Черненко. Запасні: Артим, Палюх, І. Когут, Груша, Семенюк, Петров. Головний тренер: Олександр Чижевський.

29 червня. 18:00. Запоріжжя. «Славутич-Арена».

Арбітр: Олександр Титов (Донецьк)