...

Моряки набрали три очки в першому матчі під керівництвом Ковальця.

Черноморец Волынь

Фото - chernomorets.odessa.ua

Насиченим на події вийшов другий матч ігрового дня, хоча до перерви нічого екстраординарного на полі не відбувалося. Повести в рахунку вдалося Волині, яка скористалася огріхами в захисті захоплених наступами «моряків». Волошинович втік в штрафний майданчик і чітко вразив дальній кут – 0:1. Лише під кінець тайму Авагімян ударом здалеку зрівняв рахунок – 1:1.

А в дебюті другого тайму гості залишилися в меншості: Цюпа притримав Ліховідько при виході один в один – друга жовта і пенальті. «Точку» виконав Клименко – 2:1, і лучанам треба рятуватися в меншості. В середині другого тайму Чорноморець забив ще раз: Янаков замкнув передачу від Брагар – 3: 1.

Під кінець зустрічі Волинь ненадовго повернула інтригу: передачею Кожанова в штрафну скористався Климець – 3:2. На останніх хвилинах вийшов на заміну Яловенко і сповна використав провали в обороні Волині, встигнувши оформити дубль – 5:2.

Луцька команда програла вперше з 21 вересня, а вже коли Волинь пропускала п’ять м’ячів – і не пригадати… Чорноморець же потужно перервав безвиграшну серію – успішний дебют Сергія Ковальця!

Man of the Match: Владислав Клименко (Чорноморець)

Чудова перемога одеситів – командна. Але хочемо відзначити півзахисника Клименко. Він забивав, віддавав ефектні передачі (згадаємо гол Янакова) і був справжнім ватажком середньої лінії Ковальця. Повернувши земляка в Одеську область, у вигляді екс-півзахисника Інгульця Чорноморець отримав топове посилення.

• Перша ліга. 20-й тур

Чорноморець – Волинь – 5:2 (1:1)
Голи: Авагімян, 44, Клименко, 48, пен., Янаков, 72, Яловенко, 87, 90 + 1 – Волошинович, 18, Климець, 86

Вилучення: Цюпа, 47