Гірник-Спорт в матчі з двома пенальті і видаленням розгромив Балкани

...

Легка перемога команди Ігоря Жабченко.

Олександр Олійник, Sport Arena

Перед грою

ГірникСпорт в минулому турі на останніх хвилинах поступився Інгульцю 1:2. Прикра поразка не змінила турнірне становище команди Ігоря Жабченко, однак певний осад від втрачених очок в Петрово всетаки залишився.

У Балкан інша ситуація. Команда Пархоменко веде боротьбу за 12е місце, яке дозволить залишитися в Першій лізі без перехідних матчів. Допомогти своєму клубу не зміг основний захисник Юречко, який дістав видалення в минулому турі (1:0 над Черкащиною).

Гра

Перший небезпечний момент у матчі виник на 13-й хвилині після удару Збуня, але Лободров проявив чудеса реакції, відбивши постріл Романа. Через кілька хвилин Лободров знову вийшов переможцем у дуелі з гравцем Г-С – цього разу переграти кіпера Балкан не зміг Хомченко.

Але на 24-й хвилині Лободров нічого не зміг вдіяти після комбінації Хомченко і Лозового. Капітан господарів ефектно зіграв в стінку і влучно пробив у кут воріт Балкан – 1: 0. Господарі продовжували атакувати – ще один удар від Хомченко намертво забрав Лободров.

Гості відповіли ударом Пархоменко, але ініціатива продовжувала йти від Гірника-Спорт. Ще одна атака завершилася щільним, але неточним пострілом Хомченко, а Веприк пробив у ворота, але на місці був Лободров. Балкани, в свою чергу, зуміли змусити понервувати фанатів Г-С – це Олівейра з лінії штрафного потурбував своїм ударом поперечину.

Після перерви Балканам вдалося злегка вирівняти гру. Намагався змінити хід зустрічі як екс-гравець Гірника-Спорт Фаюк, так і Златов і Шуховцев, які вийшли на заміну. Моментів біля воріт Ситникова практично не було, а ось господарі продовжували раз по раз шукати шанс біля володінь Лободрова: наприклад, з гострого кута бив Лозовий, але кіпер зарянців знову ліквідував загрозу. Але на 70-й хвилин воротар Балкан був змушений знову капітулювати – навіс з правого флангу від вийшов на заміну Чередниченко вдало замкнув Хомченко – 2:0.

Фінальну крапку в матчі поставили два пенальті. Спершу фол на Лозовому – “точку” реалізував Чередниченко. А ось остаточний рахунок встановив ще один “джокер” – Герасимець, для якого цей гол став першим після повернення в Гірник-Спорт.

Man of the Match: Євген Лозовий (ГірникСпорт)

Кеп господарів феєрив в матчі більшість атак будувалося через нього, та й в цілому 32річний хавбек загострював і відпрацьовував кожен епізод. Це він відзначився шикарним голом у першому таймі (напевно претендент на гол туру). До того ж, в ситуації з голом Чередниченко саме Лозовий заробив пенальті.

Гірник-Спорт (Горішні Плавні) – Балкани (Зоря) – 4:0

Голи: Лозовий, 24, Хомченко, 70, Чередниченко, 75 (пен.), Герасимець, 86 (пен.).

Гірник-Спорт: Ситников, Шопін, Білий (Карась, 45+1), Векляк, Суханов, Чепелюк, Збунь (Чередниченко, 60), Петрусенко (Малишкін, 82), Лозовий, Хомченко (Герасимець, 78), Твердохліб (Корольков, 66). Запасні: Данкович, Дяченко, Моїсеєнко, Климов. Головний тренер: Ігор Жабченко.

Балкани: Лободров, Опря (Шуховцев, 84), Гаврилюк (Пенов, 67), Болокан (Златов, 57), К. Пархоменко, Ільницький, Платунов, Фаюк, Николишин, Де Олівейра (Серденюк, 76), Сілва Роша (Тропанец, 57). Запасні: Лукаш, Демський. Головний тренер: Андрій Пархоменко.

Попередження: Твердохліб, 32, Векляк, 62 – Платунов, 14.

Вилучення: Векляк, 79.

18:00. м Горішні Плавні. “Юність”.
Арбітр: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ).

Протокольні дані не звірені з офіційним протоколом арбітра.