...

Команда Кобіна здобула шосту поспіль перемогу.

Фото - fcminaj.com

Ярослав Кроха, Sport Arena

Минай зараз дуже складно зупинити будь-якому супернику. Підопічні Кобіна набрали шалену форму і виграли п’ять з шести останніх матчів. Ужгородці на своєму полі не програють з дебютного матчу в Першій лізі.

Для Миная цей матч дуже важливий з огляду на боротьбу за підвищення в класі. Гірник-Спорт не вирішує глобальних завдань в кінці чемпіонату, проте обіграти цей колектив дуже непросто. Підопічні Жабченко славляться своїм характером і непоступливістю. До речі, в першому колі мінімальну перемогу здобув саме Гірник-Спорт.

У попередньому турі гості дали відпочити основним гравцям, тому розраховували поборотися за очки в Минаї. Відчувалася відсутність креативного Збуня, що відбував дискваліфікацію, адже особливо нічого в атаці Гірнику-Спорт не виходило. А ось Минай майже весь матч просидів на воротах команди Жабченко і досяг свого на 42 хвилині. Здавалося, відбилися гості від чергової атаки, але м’яч опинився у Піняшко, який з району штрафного чудово укрутив м’яч під дальню штангу. 1:0.

Черговий момент у Миная був тільки на 68 хвилині, коли розгонисту атаку сильним ударом з району штрафного закінчував Шпак. Але з забійної позиції відправив м’яч над воротами!

Гості намагалися розвивати свої атаки, але занадто вже вони були академічною і ставали легкою здобиччю для захисників господарів. Намагався тренерський штаб Жабченко посилити атаку, випустивши свіжого форварда Бойко, який відзначився в минулому турі дублем. Саме у Олексія був момент під кінець другого тайму, але в останній момент зняли м’яч з ноги форварда. Але перед самим фінальним свистком Бойко забив, правда перед порахував, що небезпечно зіграли проти Поповича, який після зіткнення не міг піднятися пару хвилин. Момент спірний, але арбітр прийняв таке рішення.

У підсумку, Минай здобуває важливу перемогу і продовжує боротьбу за УПЛ.

Man of the Match: Василь Піняшко (ФК Минай)

Черговий яскравий матч полузашітніка. Весь перший тайм своїми актівнмі діями змушував не вимикати захисників Гірника-Спорт і в підсумку не втримали таки реактивного гравця. Другий тайм він також був націлений на ворота, і під кінець гри поступився місцем на полі Кополовцю. Двигуну Миная потрібні сили на гру в наступному турі проти Руху.

ФК Минай – Гірник-Спорт (Горішні Плавні) – 1: 0

Гол: Піняшко, 42.

Минай (СТАРТ): Попович, Жичиков, Стасюк, Маткобожик, Ткачук, Допілка, Карноза, Книш, Нурієв, Піняшко, Оринчак. Запасні: Черепко, Шпак, Микуляк, Вагін, Микитюк, Ахмедзаде, Кополовець, Корнутяк. Головний тренер: Василь Кобін

Гірник-Спорт (СТАРТ): Ситников, Суханов, Векляк, Карась, Шопін, Лозовій, Чепелюк, Батюшін, Хомченко, Герасимець, Чередніченко. Запасні: Данкович, Корольков, Моїсеєнко, Білий, Бойко, Дяченко, Сорокін, Малишкін, Твердохліб. Головний тренер: Ігор Жабченко

29 іюля.18: 00. Минай. Стадіон «Минай»

Арбітр: Віктор Копієвський (Кропивницький)