Минай обіграв Черкащину в матчі з вісьмома голами

...

Команда Кобіна поліпшила своє турнірне становище.

fcminaj.com

Ярослав Кроха, Sport Arena

Минай приїхав на гру з Черкащиною виключно за перемогою. Підопічним Кобіна не можна втрачати залікові пункти, з огляду на боротьбу за підвищення в класі. Після не переконливого старту, ужгородці від матчу до матчу додають і зараз знаходяться в хорошому бойовому тонусі: за п’ять турів команда набрала 13-ть залікових пунктів.

Підопічним Маринчука треба було пригнути вище голови, щоб отримати залікові пункти в матчі проти другої команди чемпіонату і перервати свою численну серію поразок. Але все відразу пішло за планом гостей, які заволоділи ініціативою і  Тимофєєву, який повернувся до складу, в перші півгодини довелося не раз вступати в гру. Піняшко був найактивнішим у Миная, саме він і забив першим.

Карноза пройшов до лінії штрафного, віддав на Глаголу, з ударом якого впорався Тимофєєв. Але на добиванні першим виявився Піняшко. 0:1.

А через дві хвилини після навісу справа захисник Черкащини виніс м’яч ударом головою зі своєї штрафної, але Карноза потужним ударом збільшив перевагу гостей. 0:2.

А ледве прозвучав свисток про відновлення другого тайму, рахунок став 0:3. Жичиков навісив з правого флангу і Оринчак ударом головою пробив Тимофєєва. 0:3.

На 52 хвилині Черкащина скоротила відставання в рахунку. Тарануха на фланзі змусив помилитися Маткобожика, який вийшов на рандеву з Поповичем і переграв того. 1:3.

А на 71 хвилині рахунок став більший. Піняшко відгукнувся на передачу зі стандарту, перекидав Дмитренка, якому м’яч потрапив в обличчя, що чітко видно на повторі. Але арбітр угледів пенальті і це 17 м’яч для Нурієва. 1:4

Через дві хвилини Минай забив п’ятий раз. Свіжий Книш ідеальною передачею вивів Оринчака один на один з кіпером і новачок Миная зробив дубль. 1:5.

А на 80 хвилині Книш уже сам забив після передачі вздовж від Піняшко дальнім ударом. 1:6. Але і це був не кінець. Після навісу з кутового м’яч перелетів всіх гравців і Тарануха дальнім ударом прошив Поповича. 2:6.

Man of the Match: Данило Книш (Минай)

Дуже хороший матч з лави провів зимовий новачок Миная. Відмінно увійшов в гру півзахисник, і віддавши ідеальну гольову в стилі молодого Рикуна, і сам забив дальнім націленим ударом. Довів, що не дарма з Калуша запросили 24річного гравця.

Черкащина – Минай – 2:6

Голи: Тарануха, 52, 85 – Піняшко, 30, Карноза, 32, Оринчак, 47, 73, Нурієв, 71, з пенальті, Книш, 80.

Черкащина (СТАРТ): Тимофєєв – Нестеренко, Дмитренко, Лухтанов, Пограничний, Цурупін, Морозенко, Малєй, Захаревич, Георгієв, Тарануха. Запасні: Старченко, Олійник, Рожко, Кабанюк, Довгий, Тищенко Максим, Котовий, Грисьо, Діонг. Головний тренер: Денис Маринчук

Минай (СТАРТ): Попович – Жичиков, Стасюк, Маткобожик, Никитюк, Вагін, Карноза, Піняшко, Глагола, Оринчак, Нурієв. Запасні: Черепко, Шпак, Микуляк, Корнутяк, Кополовець, Книш, Допілка, Ахмедзаде. Головний тренер: Василь Кобін

23 липня. 26 тур. 17.00. Щасливе. «Арсенал-Арена»

Арбітр: Дмитро Кутаков (Київська область)