Оболонь-Бровар втрачає важливі очки в матчі з Авангардом

...

Драматичний матч в Києві з двома відбитими пенальті.

Назарий Федоривский

Оболонь-Бровар з пожадливістю очікувала відновлення сезону, адже для киян це можливість поборотися за підвищення в класі. Тому, дуже важливо було команді Олега Мазуренка здобути перемогу. Тим більше, в гості приїхав Авангард, який був двома руками проти догравання, до того ж подолав понад 700 кілометрів на автобусі з Краматорська.

Господарі почали активно, відзначившись парочкою небезпечних навісів на ворота Денчука. Були ще стандарти у штрафній Авангарду, але то була лише розминка. На 25 хвилині Гуськов зумів проштовхнути м’яч у ворота в атаці господарів, але до цього арбітр зафіксував офсайд у Батальський. А вже в наступній атаці гості забили за правилами.

Банальний навіс Сухарьова від правої бічної лінії ударом головою завершив Лобов з району воротарського. 0:1. Чим займалися в цей час захисники, це вже буде дізнаватися тренерський штаб Мазуренко. Правда, ще через кілька хвилин практично в однакових умовах з точки міг забивати Сухарьов, але після його удару м’яч рикошетом прилетів в руки Федорівскому. Господарі могли відповісти під кінець першого тайму, але з ударом головою Майданевича впорався Денчук.

Початок другого тайму стало бентежним для господарів, через кілька хвилин після стартового свистка Гуськов завалив у штрафному Полюляха і Сташук вказав на точку. Нехтій пробив по центру і Федорівскій в останній момент бутсою відбив м’яч в поле, а захисники вже розрядили обстановку.

В цілому ж другий тайм пройшов у рівній боротьбі, незважаючи на спекотну погоду, команди грали практично без центру поля. Атаки господарів були трохи гостріше і за кілька хвилин до фінального свистка їх старання були винагороджені. Після навісу зі штрафного Сеницкий зіграв не за правилами з Коваленко у воротарському і арбітр вказав на точку. Олег Слободян без проблем розібрався з Денчук. 1:1.

На 85-й хвилині гості могли знову виходити вперед, але після скидки Матяжа Собко з лінії штрафного смачно приклався і запустив м’яч над поперечиною. Але на 89-й хвилині фортуна посміхнулася Авангарду. Нехтій прийняв м’яч з глибини, на п’ятачку прокинув Федорівскому і був тим збитий. Жовта кіперу Оболоні-Бровар і точка для гостей. Ось тільки Собко пробив надто вже по центру і Федорівскій відбив удар рукавичками. Браво, Назарій!

І все ж крапку в матчі цілком міг ставити молодий Савченко, але його удар з розвороту в падінні з центру штрафного вийшов несильним. У підсумку, нічия, яка б’є по премьерліговскім амбіціям Оболоні-Бровар.

Man of the Match: Назарій Федорівскій (Оболонь-Бровар)

Два відбитих пенальті – що ще потрібно, що отримати статус кращого гравця матчу? Причому від двох різних футболістів.

Оболонь-Бровар (Київ) – Авангард (Краматорськ) – 1:1

Голи: Лобов, 27 – Слободян, 78, з пенальті.

Нереалізовані пенальті: Нехтій, 48 (воротар), Собко, 86 (воротар)

Оболонь-Бровар (СТАРТ): Федоровський, Майданевич, Коваленко, Голіков, Безуглий, Корнєв, Мединський, Гуськов, Валєєв, Батальський. Запасні: Литвиненко, Островський, Савченко, Ковбаса, Ульянченко, Білий, Бровченко, Прокопенко, Гутти, Касимов, Потопальський, Мате. Головний тренер: Олег Мазуренко

Авангард (СТАРТ): Денчук, Сухарьов, Мірошник, Савин, Воробей, Сеницкий, Полюлях, Нехтій, Лобов, Матяж, Кирієнко. Запасні: Солдатенко, Брюхов, Близнюк, дєдя, Долинський, Мурза, Собко, Цибульник, Сидоренко, Сухомлин. Головний тренер: Олександр Косевич.

Попередження: Голіков, 14, Батальський, 47, Гуськов, 53 – Воробей, 43