Олімпік з трьома гравцями на перегляді переміг Полісся в контрольному матчі

...

Один з потенційних новачків відзначився автоголом.

Фото - facebook.com/fcolympicdonetsk

Олімпік провів контрольний поєдинок з Поліссям в рамках підготовки до нового сезону. Команда Ігоря Климовського перемогла новачка Першої ліги з рахунком 3:2.

Клуб з Житомира повів в рахунку на 15-й хвилині поєдинку – автоголом відзначився гравець, який перебуває в Олімпіку на перегляді. Команда Климовського відігралася до перерви зусиллями Івана Зотько.

Після перерви команди забили ще три голи на двох. У складі Олімпіка дублем відзначився Захеді Шахаб, за Поліссі гол забив Володимир Савошко.

За Олімпік зіграли три потенційні новачки. Раніше повідомлялося, що донецька команда переглядає екс-захисника Волині Євгена Непляха.

Відзначимо, що ігрову практику отримав і перший річний новачок Олімпіка – колишній форвард Карпат Кирило Кириленко.

Олімпік посів третє місце в нижній шістці Favbet Ліги. Після закінчення сезону донеччани оголосили про призначення Ігоря Климовського повноцінним тренером команди, він позбувся приставки «в.о».

Полісся посіло друге місце в групі А Другої ліги і вийшло в Першу лігу. Чемпіонат Другої ліги був завершений достроково через пандемію коронавірусу.

Контрольний поєдинок

Олімпік – Полісся – 3: 2 (1:1)
Голи: Зотько, 25, Шахаб, 53, 85 – гравець на перегляді (автогол), 15, Савошко, 79

Олімпік (перший тайм): Кичак – Зотько (Гришко, 30), гравець на перегляді, Снурніцин (Лебеденко, 30), Лук’янчук, гравець на перегляді, Політило, Романовський (Завійський, 30), Чогадзе, гравець на перегляді, Тейшейра

Олімпік (другий тайм): Кичак – Гришко, гравець на перегляді (Зотько, 60), Лебеденко, Гошкодеря, Снурніцин (Лук’янчук, 75), Чогадзе (Тейшейра, 65), Кириленко, Романовський, Завійський, Шахаб.