...

Команда Тлумака продовжує погоню за лідерами.

Фото - Валерий Сад

Ярослав Кроха, Sport Arena

Луцька Волинь в своєму домашньому матчі проти запорізького Металурга не мала права втрачати залікових пунктів. Підопічні Тлумака відставали на момент початку туру від трійки призерів на два турнірних бали. Господарі підходять до протистояння з передостанній командою Першої ліги на тлі розгромної поразки від Агробізнесу.

Запорожці після виходу з карантину поліпшили свої результати. Команда набрала чотири очки в двох останніх турах. Це хороший показник для одного з аутсайдерів чемпіонату, тим більше після такої паузи. Відзначимо, що в цьому матчі є свої родзинки. Воротар Металурга Котляров і захисник Кравченко раніше виступали за Волинь, а головний тренер Волині Андрій Тлумак – 15 років тому був гравцем запорізького Металурга.

Через дискваліфікацію матч пропускав Волошинович, і для Волині це втрата. Правда, вже на 11 хвилині Кожанов на швидкості обігрався з Кулішем, влетів у штрафну по центру і пробив повз Леонідова. 1:0. Через 15 хвилин чачу заробив штрафний в метрах 25 від воріт і сам же виконав чудово прямий удар. 2:0.

На початку другого тайму Чачуа навісив в штрафну, Климець головою відправляв м’яч партнеру, але Сухар виставив руку і це пенальті. Кожанов сильним ударом оформив дубль з «точки». 3:0. На 74 хвилині Хагназарі елегантною передачею між ніг гравцеві Металурга вивів Сада на рандеву з кіпером і той зіграв на паузі. 4:0.

А ще через кілька хвилин Сад вже став автором гольової: 18 річний Кобзарб увірвався в штрафну по лівому флангу і пробив Леванідова. 5:0.

Man of the Match: Валерій Сад (Волинь)

Від матчу до матчу додає вихованець Скелі. 21-річний півзахисник забив свій другий м’яч за Волинь і віддав гольову. Явно, один з кращих матчів молодого гравця.