Динамо на останніх хвилинах поступилося Десні і не змогло збільшити відрив від Зорі

...

Перемогу господарям приніс неймовірний гол Гітченко.

Десна Динамо

Фото - twitter.com/DynamoKyiv

Динамо у виїзному матчі 28-го туру Favbet Ліги програло Десні – 2:3.

Гості вийшли вперед на 4-й хвилині завдяки голу Циганкова. Підопічні Олександра Рябоконя зуміли в першому таймі не тільки відігратися, а й вийти вперед.

На 12-й хвилині Картушов випередив захисника і з другої спроби проштовхнув м’яч у сітку воріт Бущана, а через 14 хвилин автоголом відзначився Каргбо, для якого це був дебютний матч за киян в УПЛ.

Кияни, які проводили черговий невиразний матч, могли врятувати нічию – Де Пена прострілив на Циганкова, а 15-й номер Динамо ефектно п’ятою замкнув простріл партнера.

Однак драматична розв’язка наступила в компенсований час. Гітченко замкнув навіс Арвеладзе і приніс важливу перемогу Десні – 3:2.

Кияни втратили можливість відірватися від Зорі – у підопічних Олексія Михайличенко залишилося 55 очок. Десна набирає 53 пункти і наблизилася до луганчан на відстань одного очка.

У наступному турі Динамо 4 липня зіграє з Шахтарем. Десна днем ​​пізніше прийме Колос.