Динамо в драматичному матчі втратило перемогу над Олександрією

...

Команда Михайличенка була близька до вольової перемоги, але втратила важливі очки в боротьбі за ЛЧ.

Александрия Динамо

Фото - fco.com.ua

Динамо на виїзді зіграло внічию з Олександрією (2:2) в матчі 30-го туру Favbet Ліги.

Команда Володимира Шарана повела в рахунку в середині першого тайму. На 23-й хвилині матчу Максим Третьяков реалізував пенальті.

Гості зрівняли рахунок на 64-й хвилині поєдинку зусиллями Беньяміна Вербича. Словенець почав матч на лавці запасних і з’явився на полі на 60-й хвилині, замінивши Назарія Русина.

Через 11 хвилин Вербич оформив дубль, але утримати переможний рахунок Динамо не вдалося. У кінцівці зустрічі головний арбітр поєдинку Віталій Романов призначив другий пенальті в ворота киян. Третьяков знову був точний з одинадцятиметрової позначки.

Динамо набрало 56 очок і піднялося на третє місце Favbet Ліги. Команда Олексія Михайличенка поступається Зорі одне очко. Олександрія йде на п’ятій позиції Favbet Ліги і зіграє в плей-офф УПЛ за вихід в Лігу Європи.

Нагадаємо, що в середу, 8 липня, Динамо виграло Кубок України. У фінальному матчі кияни в серії пенальті обіграли Ворсклу.

У наступному матчі Динамо 16 липня вдома прийме Зорю, Олександрія в цей же день на виїзді зіграє з Десною.