...

Перша перемога команди Бабича після відновлення УПЛ.

Фомин Мариуполь

Руслан Фомин. Фото - shakhtar.com

У стартовому матчі 27-го туру Favbet Ліги Маріуполь вдома обіграв ПФК Львів з рахунком 3:0.

Приазовці повели в рахунку вже на 5-й хвилині поєдинку після точного удару Руслана Фоміна. Ще до перерви 34-річний нападник Маріуполя оформив дубль, скориставшись помилкою голкіпера ПФК Львів Богдана Сарнавського. У компенсований час Олексій Кащук встановив остаточний рахунок зустрічі.

Маріуполь набрав 30 очок і йде на другому місці нижньої шістки Favbet Ліги. ПФК Львів займає п’яту позицію нижньої шістки УПЛ, випереджаючи Карпати на вісім очок.

24 червня Маріуполь вдома прийматиме Ворсклу в матчі 1/2 фіналу Кубка України. Нагадаємо, що першим фіналістом турніру стало Динамо, яке обіграло Минай (2:0).