Карпати в першому матчі після карантину в меншості зіграли внічию зі Львовом

...

З 42-ї хвилини господарів у меншості залишив Хахльов.

Карпаты - Львов. Фото: fckarpaty.com

Карпати в першому матчі після карантину розписали результативну нічию зі Львовом – 1:1.

Гості вийшли вперед на 36-й хвилині завдяки ефектному автоголу п’ятою від Гіоргадзе. Через шість хвилин Карпати залишилися в меншості – з поля був видалений Хахльов.

Будучи в чисельній перевазі, Львів не втримав переможний результат. На 62-й хвилині вийшов на заміну Дєда зрівняв рахунок.

Відзначимо, що для Карпат це був перший матч після карантину, викликаного спалахом коронавірусу в клубі. Також поєдинок був знаковим для коуча Львова Георгія Цецадзе – це був його дебютний матч на чолі львівського клубу.

Львів з 23 очками залишається на 11-му місці турнірної таблиці УПЛ. Карпати продовжують займати 12-ю позицію – в їхньому активі 15 очок.