Шахтар достроково став чемпіоном Favbet Ліги, вигравши першість в 13-й раз

...

Гірники здобули вольову перемогу над Олександрією завдяки дублю Тете.

Шахтер

Фото - shakhtar.com

Шахтар на НСК Олімпійський обіграв Олександрію (3:2) в матчі 27-го туру Favbet Ліги.

Гірники повели в рахунку вже на початку поєдинку. На 13-й хвилині Тайсон був точний з одинадцятиметрової позначки. Олександрія відігралася після перерви зусиллями Євгена Банади.

На 51-й хвилині Максим Третьяков подвоїв перевагу гостей, реалізувавши пенальті. Утримати переможний рахунок Олександрії не вдалося.

Шахтар відігрався на 60-й хвилині після точного удару Тете. У кінцівці поєдинку Тете забив ще раз і приніс Гірникам золото чемпіонату України.

Після сьогоднішньої перемоги Шахтар набрав 71 очко і достроково став чемпіоном Favbet Ліги. Гірники випереджають Динамо на 19 очок – киянам залишилося провести ще шість матчів в поточному розіграші УПЛ.

Шахтар виграв чемпіонат України в 13-й раз в історії і в четвертий раз поспіль. Нагадаємо, що Динамо 15 разів вигравало національну першість.