СК Дніпро-1 в кінцівці поєдинку вирвав перемогу над ПФК Львів

...

Переможний гол на рахунку Хобленко.

Фото - scdnipro1.com.ua

У матчі 25-го туру Favbet Ліги СК Дніпро-1 обіграв ПФК Львів з рахунком 2:1. Поєдинок проходив в Дніпрі, а не у Львові як було заплановано спочатку, в зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією на заході України.

На 31-й хвилині матчу ПФК Львів повів в рахунку після точного удару Шини. СК Дніпро-1 відігрався ще до перерви зусиллями Андрія Цурікова.

У кінцівці поєдинку номінальним гостям вдалося вирвати перемогу. Гол на рахунку Олексія Хобленко.

СК Дніпро-1 набрав 34 очки і зміцнився на першому місці нижньої шістки Favbet Ліги. ПФК Львів з 22 очками йде на третій позиції нижньої шістки.

У наступному турі 13 червня ПФК Львів на виїзді зіграє з Олімпіком. Матч СК Дніпро-1 з Карпатами був скасований через спалах коронавірусу в розташуванні Львів.