Ураган став чемпіоном України з футзалу вперше за 10 років

Друге "золото" в історії команди

Фото - ФК Ураган

Ураган став чемпіоном України з футзалу. У четвертому матчі фінальної серії Екстра-ліги Ураган обіграв чинного чемпіона Продексім – 5:2.

Перед грою рахунок у серії був 2:1 на користь Івано-Франківської команди, тому у херсонців не було права на помилку.

Однак Ураган впевнено обіграв опонентів з рахунком 5:2. Перший тайм клуб з Івано-Франківська виграв з рахунком 1:0, а потім перестріляв опонентів у результативній другій половині гри – 4:2.

Сьогоднішнє “золото” стало для Урагану другим в історії клубу і першим з сезону-2010/11. Також івано-франківці перервали гегемонію сьогоднішнього суперника, яка тривала чотири роки.