Ураган вийшов до елітного раунду футзальної Ліги чемпіонів

Український клуб набрав чотири очки у груповому етапі

Ураган вийшов до елітного раунду футзальної Ліги чемпіонів - Футзал

facebook.com/fcuragan

Футзальний клуб Ураган закінчив груповий етап Ліги чемпіонів результативною нічиєю з Халадашем (Угорщина) – 4:4.

У першому таймі Ураган провів два м’ячі, пропустивши лише від Дрота (2:1). Після перерви український клуб вів з рахунком 3:1 та 4:2, однак у підсумку задовольнився нічиєю.

Ураган набрав чотири очки у групі 4 футзальної Ліги чемпіонів та кваліфікувався до елітного раунду ЛЧ. Також у наступний раунд із квартету івано-франківської команди вийдуть Бенфіка та Юнайтед Галац.

Елітний раунд футзальної ЛЧ відбудеться з 22 по 27 листопада – 16 учасників буде розбито на чотири групи. У “Фінал чотирьох”, який заплановано на квітень/травень 2023 року, вийдуть переможці груп.

• Ліга чемпіонів. Основний раунд. Група 4. 3-й тур

Халадаш – Ураган – 4:4 (1:2)

Голи: Дрот, 2, Рутаї, 28, Микитюк, 30, авт., Касеміро, 36 – Моспан, 6, Дічук, 15, Абакшин, 23, 30