Збірна України обіграла Косово у відборі ЧС-2024 з футзалу

Синьо-жовті здобули третю перемогу у групі

Збірна України обіграла Косово у відборі ЧС-2024 з футзалу - Футзал

Фото - uaf.ua

Збірна України з футзалу обіграла Косово з рахунком 5:2 у відборі на чемпіонат світу-2024.

Перший тайм завершився з рахунком 2:1 на користь синьо-жовтих – відзначилися Чернявський та Сірий. Після перерви перевагу України втілили у голи Микитюк, Фаренюк та Лебідь.

Для команди Олександра Косенка це третя перемога у трьох турах. 8 березня синьо-жовті зіграють із Нідерландами у четвертому турі відбору на ЧС-2024.

В елітний раунд кваліфікації вийдуть переможці 12 груп і чотири найкращі володарі других місць. Інші вісім команд, які посіли другі місця у своїх групах, візьмуть участь у плей-офф основного раунду.

• Чемпіонат світу-2024 з футзалу. Європейська кваліфікація. Основний раунд

Косово – Україна – 2:5 (1:2)

Голи: Маджаррай, 17, Саліху, 34 – Чернявський, 6, Сірий, 9, Микитюк, 28, Фаренюк, 31, Лебідь, 34