Збірна України з футзалу розгромила Данію у відборі на Євро-2022

Синьо-жовті зміцнилися на другому місці відбіркової групи

Украина футзал

Сборная Украины по футзалу, фото Павла Кубанова

Збірна України з футзалу розгромила Данію (6:2) в матчі відбіркового турніру на чемпіонат Європи-2022.

На початку зустрічі команди обмінялися голами Олександра Педяша і Мадса Фалька. У кінцівці першого тайму синьо-жовті повели в рахунку завдяки автоголу Луїса Вейса.

Після перерви Україна зняла всі питання про переможця зустрічі, забивши чотири м’ячі. По дублю зробили Данило Абакшин і Артем Фаренюк. На останній хвилині автоголом відзначився Сергій Журба.

Це друга перемога України в групі 1. Синьо-жовті з шістьма очками займають друге місце в квартеті.

Завтра, 8 квітня, Україна знову зіграє з Данією в Запоріжжі. Початок – о 19:00.

На чемпіонат Європи вийдуть вісім переможців груп і шість кращих команд, що зайняли другі місця. Останню путівку на Євро розіграють два володарі других місць.

• Футзал. Відбір на Євро-2022. Група 1

Данія – Україна – 2:6 (1:2)
Голи: Фальк, 5, Журба, 40 (автогол) – Педяш, 5, Вейс, 18 (автогол), Абакшин, 21, 26, Фаренюк, 38, 39