Збірна України з футзалу розгромила Молдову у Кубку трьох націй

Синьо-жовті здобули перемогу з рахунком 7:4

Збірна України з футзалу розгромила Молдову у Кубку трьох націй - Футзал

Сборная Украины по футзалу, УАФ

Збірна України з футзалу здобула перемогу над Молдовою у рамках турніру Кубок трьох націй – 7:4.

Синьо-жовті впевнено розпочали матч, тричі забивши у ворота суперників. На перерву команди пішли за рахунку 4:2 на користь України.

У другому таймі команда Олександра Косенка провела ще три голи. Молдова зуміла відіграти два м’ячі, проте українці довели матч до перемоги.

У заключному матчі Кубка трьох націй Україна зіграє із Румунією. Зустріч відбудеться 19 вересня.

Синьо-жовті продовжують підготовку до основного раунду відбору на чемпіонат світу-2024. Суперниками команди Косенка стануть Нідерланди та Косово.

• Футзал. Кубок трьох націй

Молдова – Україна – 4:7 (2:4)

Голи: Лашку, 14, Обаде, 18, 32, 37 – Мельник, 4, Корсун, 6, 20, Радевич, 8, Лебідь, 32, Чернявський, 33, Шотурма, 39.

Україна: Савенко – Чернявський, Корсун, Шотурма, Зварич; Лебідь, Микитюк, Сірий, Абакшин, Ципун, Сухов, Фаренюк, Малишко, Радевич, Мельник.