Фінляндія, Канада та США вийшли у півфінал молодіжного чемпіонату світу з хокею

Визначилися всі учасники 1/2 фіналу турніру

Канада U-20, Getty Images

На молодіжному чемпіонаті світу в Канаді відбулися ще три матчі 1/4 фіналу. У півфінал слідом за Росією пробилися Фінляндія, Канада і США.

Фіни в напруженому поєдинку обіграли Швецію – 3: 2. Суперник виграв перший період з рахунком 2: 0, але Фінляндія в другому відрізку гри відіграла одну шайбу, а потім в третьому періоді фіни закинули ще двічі, причому вирішальний гол був забитий за 25 секунд до фінальної сирени.

Канада без проблем впоралася з Чехією з рахунком 3:0, забивши дві шайби в стартовому відрізку поєдинку, а потім закріпивши перевагу в третьому періоді. США, в свою чергу, залишили за бортом турніру Словаччину – 5: 2.

Нагадаємо, що першим півфіналістом молодіжного чемпіонату світу стали росіяни, які вчора з рахунком 2: 1 здолали Німеччину.

У півфінальних іграх Канада зіграє з Росією, а США зустрінуться з Фінляндією. Ігри пройдуть в ніч з 4 на 5 січня.

• Молодіжний чемпіонат світу з хокею. 1/4 фінала

Фінляндія U-20 – Швеція U-20 3:2 (0:2, 1:0, 2:0)
Шайби: 0:1 Реймонд (Йоханссон), 14:28; 0:2 Седерблум (Реймонд – більш.), 16:05; 1:2 Нікканен (Віро, Ламберт), 25:32; 2:2 Лунделл (Хейнола – більш.), 51:04; 3:2 Хірвонен (Петман), 59:35.

Канада U-20 – Чехія U-20 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
Шайби: 1:0 Козенс (Макмайкл), 8:22; 2:0 Байрам (Кребс, Козенс), 11:39; 3:0 Макмайкл (Гюле, Кребс – порожні ворота), 57:11.

США U-20 – Словаччина U-20 5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
Шайби: 1:0 Калієв (Болді, Зеграс – більш.), 10:44; 2:0 Фаріначчі (Джонсон, Берард), 31:55; 3:0 Кофілд (Зеграс – більш.), 36:53; 3:1 Каслік (Немєц, Коленіц), 38:32; 3:2 Сойка (Княжко – більш.), 49:50; 4:2 Фаріначчі (Брінк), 55:46; 5:2 Бенірс (Брінк – порожні ворота), 58:36.